Kartal'da skandal asfalt çalışması
Çevre

Kartal'da skandal asfalt çalışması

Borç batağındaki CHP'li Kartal Belediyesi'nden şehircilik rezaleti! Kartal'ın en işlek yerlerinden biri olan Atalar Caddesi'ne Kartal Belediyesi geçtiğimiz yıl parke taş döşedi. Aradan bir yıl geçmesine rağmen belediyenin parke taş üzerine asfalt dökmesi vatandaşların tepkisine neden oldu.

Denize düşen arılar sahile vurdu
Çevre

Denize düşen arılar sahile vurdu

Muğla'nın Ula ilçesine bağlı Akyaka Mahallesi'nde uçan arılar ters rüzgar nedeniyle yön duygularını kaybederek denizde sürüklendi ve sahile vurdu. Sahilde çok sayıda ölü ve can çekişen arıyı gören vatandaşlar şaşkınlık yaşadı.

Doğu Akdeniz’in Gerçek Rengi ‘Doğalgaz’ Mavisi mi?
Çevre

Doğu Akdeniz’in Gerçek Rengi ‘Doğalgaz’ Mavisi mi?

Artık, dünya siyasetini okuyanlar bu dantel dantel köpüren sulara baktıklarında sadece doğal gazı, olası doğal gaz boru hatlarını, vanaları, vidaları, sondaj gemilerinin gıcırtısını, gemileri koruyan donanmaları, donanmaları burun buruna getiren jeopolitik/jeo-ekonomik kararları görüyor.

Erdoğan'dan 10 milyar TL'lik talimat!
Çevre

Erdoğan'dan 10 milyar TL'lik talimat!

2017 yılında hayata geçirilen eylem planıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi dahil çok sayıda kuruma artık çöp kamyonu uğramıyor. Türkiye geneline hızla yayılan ve on binlerce ağacı kesilmekten kurtaran projenin arkasında ise Emine Erdoğan var. Hedef 2023 yılına kadar sıfır atık ile 10 milyar liralık ekonomi oluşturmak.

İmar kanununda kritik değişiklik
Çevre

İmar kanununda kritik değişiklik

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, ilk olarak 4 yıl önce çıkarılmak istenen ‘şehirlerde rant vergisi’ planını İmar Kanununa ekleyeceği kritik bir maddeyle yenileyerek tekrar gündeme getirdi. .

Canbey Vinç Kiralama Hizmetleri
Çevre

Canbey Vinç Kiralama Hizmetleri

Ek hizmetler, hangi şirketin sizin için doğru olduğunu belirlemede önemli bir rol oynar. Örneğin, yeni projeleri üstlenen çok sayıda müteahhitle çalışıyoruz, bu işi istiyorlar. Hizmetlerimiz için ne kadar zaman ve paraya ihtiyacınız olduğunu tahmin etmeye çalışmak yerine, projeyi almadan önce ücretsiz danışmanlık için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Zaman çerçevenizi doğru bilgilere dayandırarak kiralık vinç hizmeti almadan önce size yardımcı olmak için teklif verme sürecinde yardımcı oluruz.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.