"1 Kasımda olacakları söyleyeyim"

GÜNCEL .

HDP eş genel başkanı Selahattin Demirtaş'ın, 1 Kasım seçimleri öncesi yaptığı bir konuşma paylaşım rekoru kırıyor.

Selahattin Demirtaş'ın seçimlerden önce yaptığı bir konuşma hafızalardan silinmedi.

Demirtaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı kastederek 1 Kasım akşamı olacakları önceden söyleyeyim tekrar seçime gittiğine pişman olacak, keşke ben bu seçimi tekrarlamasaydım diyecek. O zaman HDP yüzde 13'tü şimdi yüzde 15 oldu. O zaman 80 vekil çıkarmıştı, şimdi 100 vekil çıkardı diyecek. 1 Kasımda halkın iradesine saygı duymadığı için pişman olacak" demişti. 

1 Kasım genel seçimlerinde AK Parti'nin tek başına iktidar olması ve HDP'nin 21 vekili kaptırması sonrası sosyal medyada bu video en çok paylaşılan oldu.

Kaynak: Haber7

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git "1 Kasımda olacakları söyleyeyim" Videosu

Yorumlar

bu video için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Gözat

bunlar da ilgi çekebilir
Filler çileden çıktı!
YAŞAM

Filler çileden çıktı!

Tayland'da bir ulusal parkta kendilerine yaklaşan motosikletin sesinden rahatsız olan fil sürüsü, çileden çıktı. Dev filler motosiklete doğru yönelirken, korkudan motosikletinden inen sürücü ise çareyi dua etmekte buldu. Adamın zararsız olduğuna ikna olan filler de kendisine zarar vermedi.

Star Wars: Güç Uyanıyor
SİNEMA

Star Wars: Güç Uyanıyor

Serinin altıncı filmi olan Star Wars VI'da Luke Skywalker ve arkadaşlarının Han Solo'yu kurtarmak için Tatooine'e yaptıkları yolculuğu ve mücadeleyi izlemiştik. Bu bölümde oğul Luke Skywalker babası Darth Vader ile karşı karşıya gelmişti. Seyirci olarak hikayenin bittiğine inanmıştık. Ama Star Wars / Yıldız Savaşları efsanesi herkesi şaşırtacak biçimde geri dönüyor. Bu yeni bölümde, Harrison Ford'un Han Solo'yu canlandırması hariç, seyirciyi neler beklediği ise başlı başına bir muamma!

Çılgın pilotlar nefes kesti
SPOR

Çılgın pilotlar nefes kesti

Las Vegas'ta 370 km'ye ulaşan hızlarda pilotlar nefes kesti. Çılgın pilotlar arasında zafere, Avusturyalı Matt Hall ulaştı.

'Barışsever' HDP'li gruptan başörtülüye nefret linci
YAŞAM

'Barışsever' HDP'li gruptan başörtülüye nefret linci

Ankara’daki patlamada ölen HDP Milletvekili Adayı Mollaoğlu’nun cenazesine katılan HDP’li grup, yoldan geçen başörtülü bir kadına saldırdı. Genç kadın bir asansöre sığınırken, görüntüler kalabalığın gözü dönmüşlüğünü orta yere seriyor.

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.