Ah İsmail vah İsmail...

GÜNCEL .

Rize'de umduğunu bulamayan İsmail Küçükkaya, İzmir'de toplanan az sayıdaki kişi için "birkaç bin" dedi.

Fox TV'de sabah haberlerini sunan İsmail Küçükkaya, geçtiğimiz günlerde bir skandala imza atmıştı. Sabah yayınlanan programını Rize'den sunan Küçükkaya, bir vatandaşın 'İktidar hiç mi iyi bir şey yapmıyor' sözleri üzerine yayını kesmişti.

"RİZELİ OYUNA GELMEDİ"

Rizeliler Buluşuyor programında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yaşanan olay hakkında konuşmuş ve "Bunların dertleri milleti dinlemek değil. Kendi söylemek istediklerini oradaki insanların ağzından almaya çalışıyorlar. Rizeli bu oyuna gelir mi? Nitekim gelmedi. Hepsi aslanlar gibi yapılan hizmetleri bir bir anlattı" demişti.

İZMİR'DE DE UMDUĞUNU BULAMADI

Rize'den umduğunu bulamayan İsmail Küçükkaya, soluğu CHP'nin kalesi olarak bilinen İzmir'de aldı. Sabah yayınlanan programını Konak Meydanı'ndan yapan Küçükkaya'nın toplanan az sayıdaki kişi için "Burada birkaç bin kişi var' demesi ise dikkat çekti.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Ah İsmail vah İsmail... Videosu

Yorumlar

bu video için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Gözat

bunlar da ilgi çekebilir
Pilottan çok güzel hareket
YAŞAM

Pilottan çok güzel hareket

Gemlik Körfezi'ni kirleten bir gemiyi havadan gören pilot, Atatürk Havalimanı uçuş kulesi ile telsiz bağlantısı kurarak yetkililerden gemiyi deniz polisine ihbar etti.

Nissan PlayStation GT Academy 2015
BİLİM-TEKNOLOJİ

Nissan PlayStation GT Academy 2015

Nissan PlayStation GT Academy 2015'te şimdiye kadarki en büyük organizasyonunu gerçekleştiriyor. Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilecek olan GT Academy, sanal yarış dünyasında, Nissan için gerçek pistlerde yarışabilecek oyuncuları arıyor

56 yıl sonra yakalanan kaçak
YAŞAM

56 yıl sonra yakalanan kaçak

1957 yılında bir kişiyi öldürmekten yargılanan mahkum 1959 yılında hapishaneden kaçtı. ABD polisi başarılı bir operasyonla 56 yıldır kaçak olan mahkumu yakaladı.

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.