Filmler

"Sosyal deneyli" Suriye kampanyası

"Save the Children" örgütünün sosyal deney olarak hazırladığı kısa filmde, sahte kontrol noktaları oluşturuldu, okullar kapatıldı ve market rafları boşaltıldı.

Beşinci Ice Age geliyor
Filmler

Beşinci Ice Age geliyor

Büyük beğeniyle dikkat çeken Ice Age (Buz Devri) animasyon filmi serisinde beşinci filmin de yolda olduğu, önümüzdeki sene vizyona gireceği açıklandı.

İşte  2016'nın merakla beklenen filmleri
Filmler

İşte 2016'nın merakla beklenen filmleri

Sinemaseverler, "Kayıp Balık Nemo 2", "Deadpool", "Ghostbusters", "Kaptan Amerika: İç Savaş", "Batman ve Superman: Adaletin Şafağı" gibi birçok yabancı filmi 2016 içinde izleyebilecek.

Bu hafta 6 yabancı film vizyona girecek
Filmler

Bu hafta 6 yabancı film vizyona girecek

Aynı adlı televizyon dizisinden beyazperdeye uyarlanan "Entourage" ünlü bir oyuncu olan "Vince Chase" karakterinin peşinden giderek Hollywood'un bilinmeyen iç yüzünü gözler önüne seriyor

Bin ömürlük proje
Filmler

Bin ömürlük proje "Hadis Filmleri"

Yönetmen Muhammet Benek; Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (sav)’in hayatımıza ışık tutan sözlerini, davranışlarını ve tavırlarını özgün senaryolar ile hikâyeleştirerek kısa filmler halinde izleyiciye aktaracak.

151 Film 151 Yönetmen
Filmler

151 Film 151 Yönetmen

Gonca Dergisi'nin, Teşekkür Edilecek Çok Şey Var” temasıyla gerçekleştirilen ilk “Çek Bir Kısa Film” yarışmasının ödül töreni, 30 Mayıs Cumartesi günü saat 14.00’te, İstanbul Trump Towers’ta.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.