Şemsettin Özdemir ile Müslüman Gençlik Üzerine Keyifli Bir Söyleşi Gerçekleştirdik/VİDEO

Araştırma Kültür Vakfı kurucularından Şemsettin Özdemir ile gençliği, müslüman genci ve eğitim sistemini masaya yatırdık. On5Yirmi5 ailesine samimi açıklamalarda bulunan Özdemir'in haberi..

GÜNCEL .
şemsettin özdemir ile müslüman gençlik üzerine keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik/video

Araştırma Kültür Vakfı kurucularından Şemsettin Özdemir ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Sohbetimizin başında kendi dilinden hayatını dinlediğimiz Özdemir, genç nedir kimlere genç denmelidir gibi sorulara yanıtlar verdi.

 

RÖPORTAJI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Müslüman genci konuştuğumuz Şemsettin Özdemir, gençlere dair büyük umutlarının olduğunu ve kendi gençlik dönemleriyle kıyasladığında gençliğin daha bilinçli olduğunu ifade etti.

Eğitim sistemindeki sorunlara da değinen Özdemir, özellikle MEB bakanlarının sürekli değişmesinden yakınarak bir sistemini inşa edilememesinin oluşturduğu sıkıntılara parmak bastı.

 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Şemsettin Özdemir ile Müslüman Gençlik Üzerine Keyifli Bir Söyleşi Gerçekleştirdik/VİDEO

Yorumlar

bu röportaj için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Diğer Röportajlar

bunlar da ilgi çekebilir Röportaj Anasayfa
Prof.Dr. Necati Cemaloğlu ile eğitim üzerine
Eğitim Güncel

Prof.Dr. Necati Cemaloğlu ile eğitim üzerine

Liderlik hedef kitleyi etkilemek, onları ayağa kaldırmak ve harekete geçirmektir. Liderlik slogan olarak ifade edilirse meydan okumaktır. Okul müdürü lider olursa öğretmeni etkiler. Öğretmen lider olursa, öğrenciyi, veliyi etkiler. Birbirini harekete geçiren kelebek etkisine benzer bir durum ortaya çıkar.

Prof. Dr. Celaleddin Vatandaş İle Kurtuluş Savaşı ve Lozan Üzerine
Fikir

Prof. Dr. Celaleddin Vatandaş İle Kurtuluş Savaşı ve Lozan Üzerine

Celaleddin Vatandaş Hoca ile Kurtuluş Savaşı’na, Lozan Antlaşması’na ve Meclis’in birinci ve ikinci dönemine dair bilinenler ve bilinmeyenler üzerine konuştuk. Yüz sene öncesinin mevcut durumu, Meclis’te alınan kararlar, itiraz edilen konular ve ilk meclisin tasfiye süreci ve Lozan’a dair hala cevaplayamadığımız sorular röportajda okuyucusunu bekliyor. Röportajı istifadelerinize sunuyoruz.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.