Rock yıldızları neden genç yaşta ölüyor
Sanatçılar

Rock yıldızları neden genç yaşta ölüyor

Kenny, “Şöhret basamaklarını tırmanırken zirvede olmanın hayalini kuruyorlar ve tüm psikolojik sorunlarının gördükleri ilgi ve kazandıkları paralarla bir şekilde çözüm bulacağını düşünüyorlar,”

Deniz Seki tekrar cezaevine girecek
Sanatçılar

Deniz Seki tekrar cezaevine girecek

Yargıtay, İstanbul 9. Ağır Ceza Mahkemesinin, Deniz Seki'yi ''uyuşturucu ticareti yapmak'' suçundan verdiği 6 yıl 3 ay hapis cezasını onadı. Deniz Seki, yeniden cezaevine girecek.

Aşık Veysel'in vefatının 41. yılı
Sanatçılar

Aşık Veysel'in vefatının 41. yılı

İstanbul Büyüşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı, "Aşık Veysel" mahlasıyla tanınan büyük halk ozanı Veysel Şatıroğlu'nun vefatının 41. yılı anısına konser düzenleyecek.

Sanatçılar

"Ben kemanı değil, keman ben seçti"

Hüzünlü parçalarıyla bilinen Farid Farjad, "İnsan kemanı seçmiyor, o insanı seçiyor. Bir çok kişi keman çalmaya başlar ancak yarıda bırakır, çünkü keman onları seçmemiştir. Ne mutlu bana ki kemanım beni seçti." diye konuştu.

Sanatçılar

"Başbakan şarkıyı duyduğunda mahcup oldu"

Uğur Işılak " Başbakan şarkının sözlerinde çok etkilendi. Şarkının 'Kararlıdır davasında, Anaların duasında' sözlerinden çok duygulandı. O anda Başbakan'ın yüzünde, mütevazı insanlarda görülen mahçup ifadeyi görebilirdiniz."

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.