Ceceli:
Sanatçılar

Ceceli:"Hac hayata bakışımı değiştirdi."

"Bizde un elenir elek duvara asılır, yürünemeyecek hale gelince de hacca gidilir. Halbuki 'Hacca gitmekte acele edin' diye hadis var, eğer imkan varsa tabi. Ben de annemle gittim. Herkese de nasip olmasını dilerim."

Yahya Kemal ve Nazım Hikmet'e özel albüm
Sanatçılar

Yahya Kemal ve Nazım Hikmet'e özel albüm

Kültür ve Turizm Bakanlığı İstanbul Devlet Türk Müziği Topluluğu Müdürü sanatçı Aylin Şengün Taşçı İsmail Birateş'in bestelediği Nazım Hikmet ve Yahya Kemal'in 10 şiirini seslendirdi.

Athena'dan
Sanatçılar

Athena'dan "altüst" için zikirli klip

Athena grubu Altüst adlı yeni albümlerinde yer alan Paramparça şarkısı için klip çekti. Grup üyeleri klipte zikir yaptılar. Grubun solisti Gökhan Özuğuz kliple ilgili yaptığı açıklamada, "Evren denilen şey aslında bir ayin" dedi.

15 asır sonra
Sanatçılar

15 asır sonra "ses" veriyor

Moğolistan'da bir çoban tarafından bulunan bin 500 yıllık tarihi çalgının benzerini yapan, Altay Grubu, müzik aletini tüm dünyaya tanıtmayı hedefliyor

Nihat Doğan'a takipsizlik
Sanatçılar

Nihat Doğan'a takipsizlik

Nihat Doğan Özgecan Aslan'ın öldürülmesinin ardından bir kişiye cevap olarak attığı tweet nedeniyle "halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik etmek" suçundan başlatılan soruşturmada takipsizlik kararı verildi.

Sanatçı Kayahan vefat etti
Sanatçılar

Sanatçı Kayahan vefat etti

Acıbadem Maslak Hastanesi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Demir: "İlk dönemde tedaviye çok iyi cevap vermesine rağmen, son dönemde tedaviye gelişen direnç, hastalığın yaygınlaşması ve çoklu organ yetmezliği nedeniyle maalesef kendisini kaybettik"

Nihat Doğan ifade veriyor
Sanatçılar

Nihat Doğan ifade veriyor

Özgecan Aslanın katledilmesiyle alakalı tweet attığı için hakkında soruşturma başlatılan ünlü sanatçı Nihat Doğan, ifade vermek için adliyeye gitti

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.