Maher Zain Türkiye'ye geliyor
Konserler

Maher Zain Türkiye'ye geliyor

8. Uluslararası Öğrenci Buluşması final programı için Türkiye’ye gelecek olan Maher Zain, 16 Mayıs 2015 Cumartesi günü Saat 15.00’te Sinan Erdem Spor Salonunda konser verecek.

Pop müziğin geçirdiği 'üç devrim'
Müzik Türleri

Pop müziğin geçirdiği 'üç devrim'

Son elli yıl içinde müzik listelerine giren 17 bin şarkıyı inceleyen uzmanlar, pop müziğin tam üç kez devrimsel dönüşümler geçirdiğini ortaya koydu. Bu uzmanlara göre pop şarkıları hep birbirine benzediği iddiası da gerçek değil.

Maher Zain ÖNDER konserine geliyor
Konserler

Maher Zain ÖNDER konserine geliyor

Şarkılarını 6 ayrı dilde söylemesiyle ün yapan Lübnan kökenli İsveçli Müslüman şarkıcı Maher Zain, İmam Hatip Liseleri Mezunları Derneği ÖNDER’in düzenlediği ‘İmam Hatip Okulları Kutlu Doğum Programı’nda konser vermek üzere Türkiye’ye geliyor.

Athena'dan
Sanatçılar

Athena'dan "altüst" için zikirli klip

Athena grubu Altüst adlı yeni albümlerinde yer alan Paramparça şarkısı için klip çekti. Grup üyeleri klipte zikir yaptılar. Grubun solisti Gökhan Özuğuz kliple ilgili yaptığı açıklamada, "Evren denilen şey aslında bir ayin" dedi.

15 asır sonra
Sanatçılar

15 asır sonra "ses" veriyor

Moğolistan'da bir çoban tarafından bulunan bin 500 yıllık tarihi çalgının benzerini yapan, Altay Grubu, müzik aletini tüm dünyaya tanıtmayı hedefliyor

Nihat Doğan'a takipsizlik
Sanatçılar

Nihat Doğan'a takipsizlik

Nihat Doğan Özgecan Aslan'ın öldürülmesinin ardından bir kişiye cevap olarak attığı tweet nedeniyle "halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik etmek" suçundan başlatılan soruşturmada takipsizlik kararı verildi.

Sanatçı Kayahan vefat etti
Sanatçılar

Sanatçı Kayahan vefat etti

Acıbadem Maslak Hastanesi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Demir: "İlk dönemde tedaviye çok iyi cevap vermesine rağmen, son dönemde tedaviye gelişen direnç, hastalığın yaygınlaşması ve çoklu organ yetmezliği nedeniyle maalesef kendisini kaybettik"

Çok Okunanlar

Bölüm Manşetleri

Öne Çıkanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.