Tiyatro

"Hasan Nail Canat vefatının 11. yılında anılıyor"

2004 yılında vefat eden merhum şair, yazar ve tiyatrocu Hasan Nail Canat, vefatının 11. yılında Bağcılar’da kendi ismini taşıyan Hasan Nail Canat Kültür Merkezi’nde 21 Ekim 2015 tarihinde Çarşamba günü saat 14.00’te anılacak.

Şehir Tiyatroları'nda bu hafta (14-17 Ekim)
Tiyatro

Şehir Tiyatroları'nda bu hafta (14-17 Ekim)

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, Ekim ayının ikinci haftasında 7 oyunla seyirciyle bulusuyor. 14-17 Ekim 2015 tarihleri arasında sahnelenecek oyunlar şöyle; Cyrano de Bergerac, Türkiye Kayası “Bir Göç Hikâyesi”, Zengin Mutfağı, İki Arada Bir Yerde, Ayaktakımı Arasında, Komşum Hitler, Ölü Adamın Cep Telefonu...

'Dinozorlar' 50 ülkede sahne aldı
Tiyatro

'Dinozorlar' 50 ülkede sahne aldı

Hollandalı sokak tiyatrosu topluluğu Close-Act, yaklaşık 25 kilogram ağırlığında ve 5 metre boyundaki dinozor kostümlerini kullandıkları gösterisiyle yaklaşık 50 ülkede sahne aldı.

Şehir Tiyatroları
Tiyatro

Şehir Tiyatroları "Yaz Oyunları" başlıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'nın sezon boyunca beğeni toplayan müzikal ve müzikli oyunlarının yer aldığı "Yaz Oyunları", yarın "Cibali Karakolu" adlı oyunla başlayacak.

İslam karşıtı tiyatro oyunu engellendi
Tiyatro

İslam karşıtı tiyatro oyunu engellendi

66. Dubrovnik Yaz Oyunları kapsamında sahnelenmesi planlanan Michel Houellebecq'ın "The Elementary Particles" isimli tiyatro oyunu, "eserde Müslümanların dini duygularına hakaret edildiği" için programdan kaldırıldı.

Tiyatro

"19. Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri"

"Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu" ödülü Aslı Yılmaz'a, "Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu" ödülü Tuğrul Tülek'e, "Yılın En Başarılı Prodüksiyonu" ödülü ise "Sırça Hayvan Koleksiyonu" oyunu ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'na veri

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.