İktibas Dergisi’nin mayıs 2017/461 sayısı çıktı

İktibas Dergisi Mayıs 2017/461. Sayısı “Hatalı Seçimler’in Anlamını Kavrayamamak” manşeti ile okuyucusuyla buluşuyor.

KÜLTÜR SANAT .
iktibas dergisi’nin mayıs 2017/461 sayısı çıktı

Bu sayımızda, Yorum bölümünde Abdullah PAMUK’un Hatalı Seçimler’in Anlamını Kavrayamamak”; Kavramda ise “Laiklik ve Demokrasi” konusunun işlendiği yazılarını okuyabilirsiniz.

Düşünce yazılarında, Hüseyin BÜLBÜL’ün Kur’an’a Modernist Yaklaşımlar”; Hikmet ERTÜRK’ün Beni Kaybederseniz Bir Daha Asla Bulamazsınız; Osman COŞKUN’un Peygamber Neden Şikâyetçi Olacak?”; Haydar ÖZTÜRK’ün Meallerimize Genel Bir Bakış (I)Ömer YILDIZ’ın Siyonizm ve Filistin’in Felaketi: Nekbe”; Enes TARIMın İyiliği Emretme Kötülüğü Nehyetme Bağlamında Muhalefet”; Sinan ULU’nun Müslüman Doğulmaz, Müslüman Olunur!” Hârûn GÖRMÜŞ’ünZırvalığın Diğer Adı: Tasavvuf ile Hamdi AKANınİlah Olma Serüveni (!) «Seyri Suluk». yazılarını bulabilirsiniz.

Bir Dergi Bir Alıntı bölümünde da ise, Ramazan YAZÇİÇEK’in Nida Dergisinde yayınlanan Çoğulcu Okuma Biçimi Ya Da Okur’un Özgürlük Alanı yazısını alıntıladık.

Mektuplara Cevaplarda ise Hüseyin BÜLBÜL’ün Hayat Senaryomuzun Perde Arkası yazısının yanı sıra.

Sanat-Edebiyatta Dünya Bülteni Sitesinden Mehmet MORTAŞınZamanın Günlüğüile Kemal SAYAR’ın Serbestiyet.com’da yayınlanan yazısını bulabilirsiniz.

Dergimizin gündem bölümünde ise, her zamanki gibi özenle seçip iktibas ettiğimiz köşe yazılarını sizlerin istifadesine sunduk, zevkle okuyacağınıza inanıyoruz.

Abonelik İçin:

www.iktibasdergi@hotmail.com

Anlam Yayınları Ankara Merkez: Tuna Cad. 14/3 Kızılay, 0312.435 37 60

İktibas Kayseri Temsilciliği: Cumhuriyet Mah. Vatan Cad. Kiraz Apt. No: 21/3 ] Melikgazi

İktibas İstanbul Temsilciliği: Akşemsettin Mah. Fevzipaşa Cad. No: 43 D.:5 Fatih {Fatih Camii karşısı} Tel: 0 545 648 75 08

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git İktibas Dergisi’nin mayıs 2017/461 sayısı çıktı

Yorumlar

bu kitap hakkında ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Diğer Kitaplar

bunlar da ilgi çekebilir Kitap Anasayfa
İTİBAR'ın Nisan sayısı çıktı
Kitap

İTİBAR'ın Nisan sayısı çıktı

İtibar, 67. sayısı olan Nisan sayısında Mürsel Sönmez ve Naime Erkovan ile yapılmış iki söyleşiye yer veriyor. Türk Edebiyatının her kuşaktan önemli isimlerinin ürünleriyle katkıda bulundukları İtibar, doyurucu bir sayı ile okurunun karşısına çıkıyor.

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.