İktibas Dergisi Nisan 2017/460. Sayısı çıktı

İktibas Dergisi Nisan 2017/460. Sayısı “Esas”tan Yanlış “Seçim”lerin Dayanılmaz Hafifliği” manşeti ile okuyucusuyla buluşuyor.

KÜLTÜR SANAT .
iktibas dergisi nisan 2017/460. sayısı çıktı

Bu sayımızda, Yorum bölümünde Abdullah PAMUK’un Esas”tan Yanlış “Seçim”lerin Dayanılmaz Hafifliği”; Kavramda ise “Demokrasi, İnsanı Hevasına Uymaya Yönlendirir...” konusunun işlendiği yazılarını okuyabilirsiniz.

Düşünce yazılarında, Hüseyin BÜLBÜL’ün Kur’an’a Yaklaşımlar”; Hikmet ERTÜRK’ün Kof Cevizler miyiz?; Osman COŞKUN’un İnkârcı Bir Topluğa Nasıl Üzülürüz?”; Ömer YILDIZ’ın Allah ve Gaybın Bilgisi”; Enes TARIMın Baskı ve Şiddet Karşısında Sivil İtaatsizlik ve İslami Direniş”; Haydar ÖZTÜRK’ün Kirli Dünyanın Parçası Olmak” ; Hârûn GÖRMÜŞ’ünEvet-Hayır ‘Oy’unu Sinan ULU’nun Kişi Laik Olmaz (mış) Devlet Laik Olur (muş)! Hayrunnisa AKÇA’nın Sen + ben = Biz ile Enes GÜNASLANınŞahsi Bildir yazılarını bulabilirsiniz.

Bir Dergi Bir Alıntı bölümünde da ise, Prof.Dr. Mehmet ÖZDEMİR’in İslami Araştırmalar Dergisinde (2000) yayınlanan Avrupa’da Dünden Bugüne Müslüman İmajı ve Bazı Fiilî Neticeleri yazısını alıntıladık.

Mektuplara Cevaplarda ise Hüseyin BÜLBÜL’ün Sulp ve Taraib yazısının yanı sıra.

Sanat-Edebiyatta Dünya Bülteni Sitesinden Tuba KaracanınYaşadıklarımızdan Ne Öğreniyoruz?.yazısı ile Murat Armık’inÇevrim DışıCengiz Numanoğlu’nunO Büyük Mahkeme’deşiirlerini bulabilirsiniz.

Dergimizin gündem bölümünde ise, her zamanki gibi özenle seçip iktibas ettiğimiz köşe yazılarını sizlerin istifadesine sunduk, zevkle okuyacağınıza inanıyoruz.

Abonelik İçin:

www.iktibasdergi@hotmail.com

Anlam Yayınları Ankara Merkez: Tuna Cad. 14/3 Kızılay, 0312.435 37 60

İktibas Kayseri Temsilciliği: Cumhuriyet Mah. Vatan Cad. Kiraz Apt. No: 21/3 ] Melikgazi

İktibas İstanbul Temsilciliği: Akşemsettin Mah. Fevzipaşa Cad. No: 43 D.:5 Fatih {Fatih Camii karşısı} Tel: 0 545 648 75 08

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git İktibas Dergisi Nisan 2017/460. Sayısı çıktı

Yorumlar

bu kitap hakkında ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Diğer Kitaplar

bunlar da ilgi çekebilir Kitap Anasayfa
İTİBAR'ın Nisan sayısı çıktı
Kitap

İTİBAR'ın Nisan sayısı çıktı

İtibar, 67. sayısı olan Nisan sayısında Mürsel Sönmez ve Naime Erkovan ile yapılmış iki söyleşiye yer veriyor. Türk Edebiyatının her kuşaktan önemli isimlerinin ürünleriyle katkıda bulundukları İtibar, doyurucu bir sayı ile okurunun karşısına çıkıyor.

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.