TÜRK PSİKİYATRİSTİN DİVANI- Türkiye'den en uçlardaki 70 vaka

Bu kitapta okuyacaklarınız bütünüyle gerçek! Türkiye’nin gerçeği. Ve sarsıcı. Bu satırları okuyan birçok kişinin de maruz kalıp, utancından, korkusundan anlatamadığı gerçekler belki de. Travmalar, örselenmeler, çıldırmalar... Panik ataklar, aşağılanmalar, başkasının hayatını yaşamalar...

KÜLTÜR SANAT .
türk psikiyatristin divanı- türkiyeden en uçlardaki 70 vaka

Psikiyatrist Zeynep Akıncı Pınar, divanından geçen en can yakıcı, çaresiz hikâyeleri çözüm önerileriyle birlikte ele aldı ve benzer sorunları olanlara yol gösterebilmek için Türk Psikiyatristin Divanı’nda okuyucuları ile paylaştı.

İşte hiç uyanmak istemeyen zengin kadından 9 yaşında saçları ağaran çocuğa, aile içi çoklu taciz kurbanı kızdan iktidarsız ama azgın damada, kurnaz nişanlıdan ergen kocaya, ters ilişkiden günahsız aşka, anksiyete bozukluğundan şizofreniye, başı sürekli dönen ‘deli’den cinsel freni patlamış adama kadar Türkiye’den en uçlardaki 70 psikiyatrik vaka!

Ruhsal bir panorama!

Şaşıracaksınız, inanamayacaksınız, yer yer sinirleriniz bozulacak, bu kadar da olmaz diyeceksiniz... Benzer vakaları yaşadıysanız ders çıkarıp bilgilenecek, yaşamadıysanız Allah’a şükredeceksiniz!

Kitaptan;

Çağımızın Problemi Yetersizlik ve Rekabet

Stres Düzeyi Nasıl Azaltılır

Başarılı Erkeğin Arkasındaki Kadının Hazin Sonu

Çoklu Ensest Vakaları

Çok Eşli Koca Diplomalı Kadına Karşı

Yıllar Süren Ev Hapsi

Dayak Yiyen Koca

70 Milyonluk Ülkede Boşandığı Eşinin Aynısını Bulan Adam

Kimlikleri Başkasına Ait Olanlar

Erkeğin Evde Aslan Olmadığı Bir Vaka

Sosyal Medyada Sürekli Kendimizi Onaylatma İsteği

Hayykitap, 296 sayfa

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git TÜRK PSİKİYATRİSTİN DİVANI- Türkiye'den en uçlardaki 70 vaka

Yorumlar

bu kitap hakkında ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.
  • Aslıhan Salı, 21:29

    psikiyatri uzmanı tarafından yazılmış naçizane öğretici bir kitaptır kendisi. (bkz: zeynep akıncı pınar) psikiyatrik hastalıkları dizilerden filmlerden öğrenip içten içe korkan biriyken, bu kitapla gerçeklerle yüzleşip şaşırdım. aklım başıma geldi. hastaların saldırgan değil de ne kadar mağdur olduklarını öğrenmek, benim bakış açımı değiştirdi. ülkemizden verdiği çarpıcı örnekler de kitabı akıcı kılıyor. kitap benim ilgimi çektiği için ben almıştım, ancak kitap geliri de türk kadınlar federasyonuna bağışlanmış bu gerçekten çok düşünceli bir hareket.
    ilgisi olanlara özellikle öneririm. psikolog olacakların bence mutlaka okuması gereken bir kitap çünkü vakalar üzerinden gidiliyor.

Diğer Kitaplar

bunlar da ilgi çekebilir Kitap Anasayfa
Çınar'ın Maceraları
Kitap

Çınar'ın Maceraları

On5yirmi5 yazarı Nilüfer Aktaş'ın Kayalıpark yayınlarından "Çınarın Maceraları" adlı çocuk kitabı çıktı.

Umran Şubat 2017 Çıktı!
Kitap

Umran Şubat 2017 Çıktı!

UMRAN DERGİS'si Şubat sayısında, diin hayata müdahalesini soguluyor ve soruyor: "BİR HAYAT TARZIMIZ VAR MI? -“Dinin Hayata Müdahalesi, Laiklik Tartışmaları, Birlikte Yaşamak”

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.