İKTİBAS DERGİSİ’nin Şubat sayısı çıktı

İktibas Dergisi Şubat 2016/446. Sayısı “Yeni Türkiye-İsrail İlişkilerinin “Normalleşme”sinden ne Anlaşılmalı?” manşeti ile okuyucusuyla buluşuyor.

KÜLTÜR SANAT .
iktibas dergisi’nin şubat sayısı çıktı

Bu sayımızda, Yorum bölümünde Abdullah PAMUK’un “Yeni Türkiye-İsrail İlişkilerinin “Normalleşme”sinden ne Anlaşılmalı?”; Kavramda ise “Salih Olmak” konusunun işlendiği yazıları okuyabilirsiniz.

Düşünce yazılarında, Hüseyin BÜLBÜL’ün “Kalplerin Titreme Zamanı Gelmedi mi?”; Hikmet ERTÜRK’ün “Yolculuk Eden İki Arkadaş”; Osman COŞKUN’un “Ey İnsan Verdiğin Ceza Suça Denk Değil”; Ferit Aydının, “Kimler, Niçin İslâm’dan Korkuyor?!.”; Haydar Öztürk’ün “Liderlere Tapınma Ruhu”; Ömer Yıldız’ın “Charlie Hebdo Bağlamında Kutsala Hakarete Kur’an Perspektifinden Bakmak”; Hamdi AKANın “Düşünme Üzerine (5)” yazılarını bulabilirsiniz.

Bir Site Bir Alıntı bölümünde da ise, emekveadalet.org sitesinde, Atasoy Müftüoğlu ile yapılan  Kur’an Referans Kaynağı Olmaktan Çıkmıştır” konulu röportajı alıntıladık.             Mektuplara Cevaplarda ise Hüseyin BÜLBÜL’ün “Yükünün” Farkında Olmak” yazısının yanı sıra

Sanat-Edebiyatta Dr. Mehmet Akif ŞAHİN’in “Tükenen Hayatlarımız”; Mehmet MORTAŞ’ın “Ey Dost!”;  Hayrunnisa AKÇA’nın Pek” İyiydi Karnem”; yazılarını bulabilirsiniz.    

Dergimizin gündem bölümünde ise, her zamanki gibi özenle seçip iktibas ettiğimiz köşe yazılarını sizlerin istifadesine sunduk, zevkle okuyacağınıza inanıyoruz.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git İKTİBAS DERGİSİ’nin Şubat sayısı çıktı

Yorumlar

bu kitap hakkında ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Diğer Kitaplar

bunlar da ilgi çekebilir Kitap Anasayfa
Açılım Kitap'tan iki yeni eser
Kitap

Açılım Kitap'tan iki yeni eser

Açılım Kitap İslam Can'ın "TÜRKİYEDE SİYASAL GÜVEN LİDERLER KURUMLAR SÜREÇLER" kitabı ile Harun Ceylan'ın "YAŞLILIK VE REFAH DEVLETİ" kitabını okuyucuya sundu.

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.