İtibar’ın eylül Sayısı Çıktı
Kitap

İtibar’ın eylül Sayısı Çıktı

İtibar, Eylül sayısında şair ve yazarlarıyla 15 Temmuz demeye devam ediyor. 15 Temmuz’a dair ürünlerin öne çıktığı dergide İbrahim Kalın’la yapılmış bir söyleşi de yer alıyor.

SKYROAD Ağustos sayısı bayilerde
Kitap

SKYROAD Ağustos sayısı bayilerde

Skyroad Ağustos sayısında sizleri derinlere götürüyor. Ve diyor ki: “İnsan kendini bulmak için gider uzaklara. Sınırları aşmak istemesinin sebebi kendi sınırlarını keşfetme arzusu değil midir? Yolculuk kararını bu sınırların daraldığını hissettiği anlarda verir insan. Bu yüzden bu sınırları genişletmeyen, insanı evden çıkmadan evvelki halinde bırakan bir yolculuk başarısız bir yolculuktur…”

Derin Ekonomi Ağustos sayısı bayilerde
Kitap

Derin Ekonomi Ağustos sayısı bayilerde

FETÖ'nün gizli hazinesi gün yüzüne çıkıyor. Kimsenin aklına hayaline gelmeyecek yöntemlerin deşifre edildiği araştırma, Türkiye'nin en saygın uluslararası ekonomi dergisi Derin Ekonomi'nin Ağustos sayısında sizlerle buluşuyor.

İtibar'dan
Kitap

İtibar'dan "15 Temmuz" dosyası

İtibar, 59. sayısı olan Ağustos sayısında 15 Temmuz bağımsızlık direnişini selamlıyor! O gece darbecilere karşı sokağa çıkan yazarlar, yaşananları kaleme alıp tarihe kayıt düştüler. 15 Temmuz için çok özel bir dosya hazırlayan İtibar, arşivlik bir sayı ile okurunun karşısında.

CİNS, Temmuz sayısı çıktı
Kitap

CİNS, Temmuz sayısı çıktı

Aylık Kültür Dergisi Cins, Temmuz sayısında ‘kazanmak’ ve 'kaybetmek' kavramlarını bütün boyutlarıyla ele alıyor. "Mutluyum Çünkü Galip Gelmedim" diyen CİNS; kazanırken neyi kaybederiz diye soruyor.

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.