5 adımda Balayı Tatili

Evlenecek çiftler için düğün hazırlıkları güzel olsa da yorucudur. Yapılan hazırlıkların ince detaylı olması strese neden olmaktadır. Bu stres ve yorgunluğu atmanın tek yolu balayı tatilidir.

YAŞAM .
5 adımda balayı tatili

Evlenecek çiftler için düğün hazırlıkları güzel olsa da yorucudur. Yapılan hazırlıkların ince detaylı olması strese neden olmaktadır. Bu stres ve yorgunluğu atmanın tek yolu balayı tatilidir.

 

Evlenecek çiftlerin işlerini kolaylaştırmak için balayı tatil hazırlıkları nelerdir, ayrıntılara birlikte göz atalım.

 

1.Balayı için nereye gidilecek?

Balayı için tatile nereye gidileceği konusunda karar verilmeli. Akdeniz kıyıları mı Ege kıyıları mı yoksa Karadeniz turu mu? Zevkinize göre deniz-kum-sahil üçlüsü mü yoksa yaylalar mı, tercih sizin..

Peki, yer seçtiniz, nerede kalacaksınız? Otel, pansiyon veya son dönemlerde trend olan balayı villaları. Otel ya da pansiyon kurallarını herkes bilir, bilmeyenler için balayı villalarından bahsedelim. Gözlerden uzak korunaklı villalarda baş başa tatil yapmak hayallerinizdendir. Muhafazakâr villa da güneşin tadını havuz keyfiyle birleştirebilirsiniz. Serinlemek ya da yüzmek için denize gitmeye gerek kalmadan havuz keyfi bir başka olacaktır.

5

 

2.Ulaşım Seçenekleri: Balayı villaları olan tatil beldeleri Kalkan, Kaş, Fethiye, Patara bunlardan bazılarıdır. Buraya ulaşım kolaydır. Özel araçla da gelebileceğiniz gibi uçakla ya da otobüs ile ulaşmak mümkündür.

3.Transfer Hizmeti: Ulaşım sağlandıktan sonra havalimanından ya da otogardan transfer hizmeti var mı, bunun araştırılması gerekir.

4.Alışverişte neler alınacak: Gidilecek yere ve mevsimine göre yapılacak alışveriş hiçbir zaman size sorun çıkarmaz. 

 

5

 

5.Bavul Hazırlama: Düğünden önce hazırlanırsa daha iyi olur. Daha sonra stresten unutacağınız şey çok olabilir. Balayı villalarında özel eşyalarınızın ve kıyafetlerinizin dışında hiçbir şey getirmenize gerek yoktur. Lüks eşyalı korunaklı villalar sorunsuz balayı tatili geçirmenizi sağlamaktadır.

 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git 5 adımda Balayı Tatili
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.