TEM otoyolu 1 ay boyunca trafiğe kapatılıyor

Sakarya'da TEM otoyolunun İstanbul istikameti Akyazı Kavşağı ile Adapazarı Kavşağı arasında, 1 Haziran-1 Temmuz tarihlerinde üst yapı ve yenileme çalışmaları yapılacak.

YAŞAM .
tem otoyolu 1 ay boyunca trafiğe kapatılıyor

Sakarya'da TEM otoyolunun İstanbul istikameti Adapazarı Kavşağı ile Sapanca Kavşağı arasında üst yapı ve yenileme çalışmalarının yapılacağı bildirildi.

Sakarya Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, TEM otoyolu Körfez Kavşağı ile Gümüşova Kavşağı arasında otoyol ve bağlantı yollarında üst yapı iyileştirilmesi ve büyük onarım inşaatının devam ettiği belirtildi.

Söz konusu işin bünyesinde otoyolun İstanbul istikameti Adapazarı Kavşağı ile Sapanca Kavşağı arasındaki bölümde üst yapı onarım ve yenileme çalışmalarının yapılacağı kaydedilen açıklamada, ' Adapazarı-Sapanca yönünde TEM otoyolu trafiğe kapatılarak, trafik akışı Adapazarı Kavşağında D-100 yoluna yönlendirilecek ve D-100 yolunu takip ederek Sapanca gişelerden tekrar TEM otoyoluna katılım sağlanacaktır.' ifadeleri kullanıldı.

Açıklamada, çalışmanın yarın saat 08.30'da başlayacağı ve 1 Temmuz Cumartesi günü tamamlanacağı belirtilerek, çalışmalar boyunca yolun her gün 17.30'da trafiğe açılacağı kaydedildi.

Bu süreçte bayram günleri göz önünde bulundurularak, trafik düzenlemelerinin buna göre yapılacağı belirtilen açıklamada, sürücülerin yol üzerindeki trafik işaret ve işaretçilerine titizlikle uymaları gerektiği hatırlatıldı.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git TEM otoyolu 1 ay boyunca trafiğe kapatılıyor
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.