'Adım Adım' İyilik peşinde mutluluğa koş! On5Yirmi5 Özel HABER

Adım Adım’ın 2008 yılından itibaren düzenlediği“İyilik Peşinde Koş” projesi, yardımseverlik koşusu yapmak isteyen sivil toplum kuruluşlarını ve gönüllüleri bir araya getiriyor.

YAŞAM .
adım adım iyilik peşinde mutluluğa koş! on5yirmi5 özel haber

Adım Adım, yurtdışında “charityrun” olarak bilinen kolektif yardımseverlik koşusu kavramını Türkiye’de tanıtmak ve yaygınlaştırmak için kurulan ilk sivil toplum oluşumudur.

11 Kasım’da yapılacak Vodafone 40. İstanbul Maratonu’nda engelli kardeşlerimizin sosyal hayata katılımlarını sağlamak içingönüllü olarak hem koşulacak hem de bağış toplamak için destek verilecek.

Hareket anlamında başkasına bağımlı olarak yaşamak zorunda kalan engellilere, toplanan bağışlarla akülü tekerlekli sandalye alınıyor. Bu sayede hayata katılmaları ve özgürlüklerine kavuşmaları sağlanmaktadır.

Toplar mıyız? İstersek yaparız! Hayallerdir bizi sürükleyen; iyiliğin, güzelliğin, birlikteliğin peşinde daha ileri taşıyan, olmayana ulaştıran, olanla buluşturup kaynaştıran. Hayatın sadece kendimizden ibaret olmadığının farkına varmamız gerekiyor.

1 liranın bile çok büyük anlam ifade ettiği bu kampanyaya sen de destek olmak ister misin?Haydi, sen de bize katıl, iyilik peşinde koşan adımlarımız daha da güçlensin.

Projeye destek olmanız yapacağınız en güzel ve anlamlı bağıştır. Bağışınızın küçük olduğunu düşünüp bağış yapmaktan sakın vazgeçmeyin.

Bizde On5yirmi5 ailesi olarak İstanbul Maratonu’nda Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’nin sürdürdüğü “Yol Arkadaşım Olur Musun?” projesiyle koşan Bilek Güreşi Türkiye 3.sü engelli arkadaşımız Ali Ekber AĞKOYUN’ u destekliyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Adım Adım

 

Bağışlarınızı Kasım ayı sonuna kadar ekli linke tıklayarak yapabilirsiniz.

https://bagis.adimadim.org/?ccid=CC37696

İyilik Peşinde Koş platformunda  bağış yapmak için EFT/Havale kullanmayı seçerseniz, o zaman EFT/Havale sırasında istenen "açıklama" kısmına “CC37696’’ koşucu kampanya kodunu yazarak bağış sağlayabilirsiniz.

Desteklemeniz ümidiyle… 

Meryem ÇİRİŞ

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git 'Adım Adım' İyilik peşinde mutluluğa koş! On5Yirmi5 Özel HABER
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.