Instagram'da en çok beğeni alan saatler açıklandı

Instagram'da paylaştığınız fotoğrafların daha çok beğenilmesini mi istiyorsunuz? O zaman sayıdan çok paylaşım yapacağınız saatlere de dikkat etmeniz gerekiyor! İngiliz sosyal medya şirketi Hopper HQ, Instagram'da en çok beğeni alınabilecek ideal saatleri açıkladı

YAŞAM .
ınstagramda en çok beğeni alan saatler açıklandı

Instagram'da harika bir fotoğraf ya da video paylaştınız. Ancak gönderiniz beklediğiniz kadar beğeni ve yorum alamadı mı? 
O zaman paylaşım yapacağınız saatleri de dikkatli seçmeniz gerekiyor. 

Söz konusu Instagram olunca, daha fazla beğeni almak için internette onlarca ipucu yer alıyor. İngiliz sosyal medya şirketi Hopper HQ ise işi biraz daha ileriye götürerek en yüksek beğeni almak için ideal saatleri belirledi.

 

 

Instagram algoritmasından elde edilen verilere göre en çok beğeni alan saatlerden bazıları oldukça şaşırttı. Analize göre bir gönderinin en çok etkileşim alacağı saat ve günler ise şöyle: 

Pazartesi - 13:00

Salı - 05:00

Çarşamba - 15:00

Perşembe - 16:00

Cuma - 05:00

Cumartesi - 11:00

Pazar - 10:00

Hopper HQ bu analiz ile birlikte bir de ücretsiz araç yayınladı. Bu araç, hesabınızdaki takipçilerin aktif olduğu saatleri ve eski gönderilerden elde ettiği değişkenleri kullanarak en çok beğeni alan saatleri açıklıyor. 

Öte yandan uygulama şimdilik yalnızca işletme sayfalarına hizmet veriyor.

 

Kaynak: Habertürk

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Instagram'da en çok beğeni alan saatler açıklandı
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.