10 Şubat'ta İstanbul'da bazı ilçelerde elektrik kesintisi

İstanbul'un Avrupa yakasındaki dört ilçeye 10 Şubat Cuma günü planlı yatırım, bakım ve onarım çalışmaları kapsamında elektrik verilemeyecek.

YAŞAM .
10 şubatta istanbulda bazı ilçelerde elektrik kesintisi

Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ'den (BEDAŞ) yapılan açıklamaya göre Fatih, Küçükçekmece, Güngören ve Esenyurt ilçelerinin bazı mahallelerinde 08.00-17.00 saatlerinde değişik zaman dilimlerinde elektrik kesintisine gidilecek.

İstanbul'un Fatih ilçesinin bazı mahallelerinde 08.00-17.00 saatlerinde elektrik kesintisi uygulanacak. Küçükçekmece ilçesinin bazı mahalle ve sokaklarına saat 09.00-11.00'de elektrik verilmeyecek.

Güngören ilçesinin bazı semtlerinde saat 10.00-15.00, Esenyurt ilçesinin bazı mahallelerinde ise saat 10.00-12.00'de elektrik kesintisi uygulanacak.

Aboneler, elektrik verilemeyecek ilçelerdeki mahalle ve sokaklara ilişkin detaylar ile kesintinin saat bilgilerine BEDAŞ'ın internet sitesinde yer alan 'Planlı Kesintiler' bölümünden ulaşabilecek.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git 10 Şubat'ta İstanbul'da bazı ilçelerde elektrik kesintisi
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.