Bayrampaşalı miniklere sünnet öncesi boğaz turu

Bayrampaşa Belediyesi sünnet töreni öncesi çocuklara boğaz gezisi yaptırarak stres attırdı.

YAŞAM .
bayrampaşalı miniklere sünnet öncesi boğaz turu

Bayrampaşa Belediyesi, her yıl olduğu gibi, bu yıl da yüzlerce Bayrampaşalı çocuğu sünnet ettiriyor. Sünnet öncesi oldukça heyecanlı olan çocuklar, boğaz turunda gönüllerince eğlendi. Boğaz turuna Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner de eşlik ederek çocuklarla tek tek ilgilendi.

Geçtiğimiz günlerde sünnet kıyafetleri Bayrampaşa Belediyesi tarafından karşılanan çocuklar, bu kez de aileleriyle birlikte boğaz turuna götürüldü. Boğaz turunda oldukça eğlenen çocuklar, gruplar halinde özel bir sağlık kuruluşunda sünnet ettirilecek. Tüm masrafları da Bayrampaşa Belediyesi tarafından karşılanacak.

Halkın taleplerini yerine getirmek için görevde olduklarını belirten Başkan Atila Aydıner, “Çocuklarını sünnet ettirmek isteyen Bayrampaşalı ailelerimiz belediyemize başvurdu. Bizler de yapılan başvuruları değerlendirerek, dinimizin öngördüğü şekilde, bu yavrularımızı sünnet ettirme kararı aldık. Ancak sünnet öncesi onları eğlendirmek için boğaz turu düzenledik. Allah, sünnet ettireceğimiz çocukların mürvetlerini de görmeyi ailelerine nasip etsin” dedi.

Çocuklarını Bayrampaşa Belediyesi kanalıyla sünnet ettirecek aileler de taleplerinin Bayrampaşa Belediyesi tarafından olumlu karşılanmasından oldukça memnun olduklarını dile getirerek, Başkan Aydıner’e ve organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Bayrampaşalı miniklere sünnet öncesi boğaz turu
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.