Başakşehir’den Kahta’ya gönül köprüsü

İstanbul Başakşehir’de bulunan Özel Çınar İlköğretim Okulu öğrencileri örnek bir kampanyaya imza atarak topladıkları hikâye ve okuma kitaplarını Adıyaman’ın Kahta ilçesi Yahya Kemal İlkokulu’nda eğitim öğretim gören öğrencilere gönderdi.

YAŞAM .
başakşehir’den kahta’ya gönül köprüsü

Yardımlaşma, paylaşma ve sosyal sorumluluk bilinci oluşturmak amacıyla Başakşehir Özel Çınar Koleji 4.sınıflar zümresi tarafından düzenlenen kampanyada öğrencilerin yanı sıra öğretmenler ve veliler de destek oldu.

İstanbul Başakşehir’den Adıyaman Kahta’ya kurulan gönül köprüsünde, kitap ihtiyacı olan Yahya Kemal İlkokulu öğrencilerine 2015 yılı hediyesi olarak 16 koli kitap gönderildi. Okul Yöneticisi ve aynı zamanda Adıyamanlı olan Mehmet Mete kampanya çalışması hakkında şunları söyledi: “ Biz eğitimciler için en önemli şey çocuklarımıza, öğrencilerimize okuma, yazma, bilginin yanı sıra; paylaşmayı, kardeşliği, dayanışmayı, sorumluluk sahibi olmayı da öğretmektir. Okuyan, üreten, proje geliştiren ve ülkemize fayda sağlayan kampanyaların artması gerekir. Okulumuzun 4.zümre öğrencileri de, Adıyaman’da kardeş okul olarak kabul ettiği Yahya Kemal İlkokulu öğrencilerine yeni yıl hediyesi olarak en güzel armağanın kitap olduğu düşüncesiyle 16 koli kitap gönderdiler. Özellikle Adıyaman’da eğitim görmüş biri olarak bu anlamlı çalışmadan ayrı bir mutluluk duyuyorum. Emeği geçen tüm öğrenci, öğretmen, veli ve idarecilerimize teşekkür ederim.”

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Başakşehir’den Kahta’ya gönül köprüsü
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.