Bulduğu elmasları sahibine geri verdi!

Çinli bir kadın turist olarak gittiği Hong Kong'ta bulduğu içerisinde 32 milyon dolarlık elmas olan çantayı İsrailli sahibine geri verdi.

YAŞAM .
bulduğu elmasları sahibine geri verdi!

Çinli bir kadın, içinde 32 milyon dolarlık elmas bulunan çantayı sahibine iade etti.

Shenzen eyaletinde yaşayan Fu Zhuli, turist olarak gittiği Hong Kong'ta Mücevherat ve Değerli Taşlar Fuarı'nı gezerken dinlenmek için girdiği bir kafede elmaslarla dolu bir çanta buldu.

Zhuli, South China Morning Post gazetesine, "İki yabancı turist, karşımdaki masada sohbet ediyordu. Bir süre sonra kafeden ayrıldılar. Masalarının altında siyah bir çanta unuttuklarını fark ettim. Çantayı açıp kontrol ettiğimde çok kaliteli, fasulye büyüklüğünde elmaslarla dolu olduğunu gördüm. Geri döneceklerini düşünerek kafede çantanın sahiplerini beklemeye karar verdim" dedi.

Çantanın İsrailli sahibinin, bir süre sonra panik içinde kafeye geldiği ve çantayı koruduğu için Zhuli'ye teşekkür ettiği öğrenildi.

Kendisini bir polis memurunun eşi olarak tanıtan Zhuli ise sözlerine şöyle devam etti:

"Ben dürüst ve basit bir insanım. Çantayı bulduğumda aklımdan geçen ilk şey, oturup sahibinin gelmesini beklemek oldu. Başka türlüsü aklımdan bile geçmedi."

ntvmsnbc

 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Bulduğu elmasları sahibine geri verdi!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.