Özellikleri ve kolaylığı ile manyetik kirpik

u ürüne manyetik adının verilmesi üründe kullanılan mıknatıslar nedeniyledir. Bu mıknatıslar göz kapağının üzerine ve altına yerleştirilmektedir.

YAŞAM .
özellikleri ve kolaylığı ile manyetik kirpik

Kadınlar için uzun kirpikler güzelliğin sembolü olarak bilindiği için uzmanlar tarafından manyetik kirpik modelleri geliştirilmiştir. Bu ürün artık kadınlarımızın uzun ve yorucu uğraşlar neticesinde takma kirpik kullanmalarına son vermektedir. Ayrıca uzunca süre aynı kirpiğin kullanılabilmesine izin veren bu ürün sayesinde maliyetler de bir hayli azaltılabilmektedir. Peki bu ürüne neden manyetik kirpik denilmektedir ve aynı zamanda nasıl kullanılmaktadır şeklindeki soruların cevaplarını merak ediyorsanız birlikte yazımız içerisinde bu sorulara cevap verelim.

Neden Manyetik?

Bu ürüne manyetik adının verilmesi üründe kullanılan mıknatıslar nedeniyledir. Bu mıknatıslar göz kapağının üzerine ve altına yerleştirilmektedir. Bu sayede herhangi bir yapıştırma işlemi yapılmadan kirpikleri kullanmaya başlamak mümkün olmaktadır. Ayrıca bu üründe kullanılan mıknatısların son derece hafif olması da herhangi bir ekstra yük teşkil etmemektedir. Dolayısıyla kullanan kimseye de herhangi bir rahatsızlığı bulunmamaktadır.

Çoklu Kullanım

Bu takma kirpik modelinin en çok beğenilen taraflarından birisi de hiç şüphesiz birden fazla kullanıma uygun olmasıdır. Bu kapsamda toplamda 300 defa kullanmaya müsait olan bu ürün sayesinde kadınlarımız bir defa yapacakları masraf ile sürekli olarak aynı takma kirpikleri kullanabileceklerdir. Son derece ekonomik ve kullanışlı olacak bu takma kirpikler ayna karşısında kirpik yapıştırmak için geçirilen süreleri de hayli azaltacaktır. Manyetik kirpik kullanıcı yorumlarından da anlaşılacağı gibi son derece kolay bir kullanımı yer alamaktadır.

Temizliği Kolay

Manyetik kirpiklerin temizlikleri de son derece kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Üründen satın almanız halinde sizlere verilecek olan losyon sayesinde kirpikleri düzenli bir şekilde temizleyebilirsiniz. Bu sayede çok daha hijyenik bir şekilde kullanma şansınız da oluşacaktır.

Sıklık ve Uzunluk

Herkesin zevki farklı olduğu için birbirinden farklı manyetik kirpik modelleri bulunmaktadır. Bu kapsamda ister çok sık veya çok uzun kirpikler alabileceğiniz gibi isterseniz de daha seyrek ve daha kısa kirpikler alabilirsiniz. isterseniz de her modelden alarak farklı gün ve gecelerde farklı modelleri kullanabilirsiniz. Bu sayede her konsepte uyum sağlayabilmeniz de mümkün olacaktır.

Doğal Görünüm

Takma kirpiklerin en çok eleştirildiği hususlardan birisi de doğal olmamalarıdır. Ancak bu sorun artık manyetik kirpikler ile ortadan kalkmaktadır. Zira bu ürün son derece doğal bir görünümü kullanıcılarına manyetik kirpikle sunmaktadır. Bu sayede de kullanan kişilere bakanlar bu güzelliğin büyüsüne kapılacaklardır. Dolayısıyla da takma olup olmadığı bir hayli zor anlaşılacaktır.

Uygun Fiyat

Magnetic lash olarak da adlandırılan bu ürünün avantajları yukarıda da saydığımız üzere bir hayli fazla olmasına rağmen fiyatı da gayet uygundur. Dolayısıyla ne kadar bütçeye sahip olunursa olunsun her kadın bu ürünlerden satın alarak kendisini şımartabilir. Öyle ki erkeklerin de bu ürünlere bayılacağını söylemek hiç de yanlış olmayacaktır. Nitekim bu zamana kadar bu ürünü kullanan kişilerin yorumları da öyle göstermektedir. Kısacası bu ürünün değerli kadınlarımızı daha da değerli ve güzel hissettireceğini söyleyebiliriz. 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Özellikleri ve kolaylığı ile manyetik kirpik
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.