Nine West ürünleri ile farklı ayaklar

1 yılda toplam 125 mağaza açan ve bu mağazaların açılımını hızla arttıran bu marka 2010 yılından sonra 25 milyon çiftlik ayakkabı üretimi ile çok büyük bir başarı elde ettiler.

YAŞAM .
nine west ürünleri ile farklı ayaklar

Nine West markasının tarihçesi 

Fisher ile yeni tanışıp farklı bir yolculuğa çıkan Vince; ortak şirketlerini kurmuş ve kendilerini tasarımı, İtalya finansı ile Japonya üretimi olan Brezilyadan alıyoruz stratejisiyle tanıtıyorlardı.

İşleri gelişince 1979 yılında daha büyük bir ofise New York’ta 9 West 57. Caddeye taşındılar. Belli bir büyüklüğe ve bilinirliğe ulaştıkları için her şey daha kolaydır.

Kendilerini geleceğe taşıyacak ve hatta iz bırakarak bir markaya ihtiyaçları vardı, ortağı ile birlikte isim arayışları devam ediyordu.

Bir gün ofisinin penceresinden dışarı bakarken 9 rakamını gördü ve bundan sonra adımız Nine West olsun dedi. Ortağının okey vermesi ile artık bu sıradışı markanın ismi Nine West olarak kaldı. Gerçekten de sıra dışı bir girişimci olan Vince Camuto, başarı öyküsünü dinlediğinizde kendini daha iyi gösteriyor.  Nine West markasının yeni koleksiyonu ile birbirinden şık ayakkabılarıyla dikkat çekici görüneceksiniz.

Kuruluşunun 10’uncu yılında kendilerini yüksek gelirli müşterilerine yönelik marka konumlandırmasıyla daha da büyümeye başlamıştır.

1 yılda toplam 125 mağaza açan ve bu mağazaların açılımını hızla arttıran bu marka 2010 yılından sonra 25 milyon çiftlik ayakkabı üretimi ile çok büyük bir başarı elde ettiler.

Yaz için ayakkabı tipi önerileri

Nine West ayakkabıları için Morhipo hediye çeki ile hayal ettiğiniz şık ayakkabılara kavuşma zamanı, eğer sizde Nine West markasının ayakkabı modellerini kendinize göre buluyor ve bu markayı giydiğinizde kendinizi iyi hissediyorsanız bu kampanyayı kaçırmamalısınız.

 /

Özellikle yaz mevsiminin vazgeçilmezi olan parmak arası terlikler, sandaletler mutlaka valinizde olması gereken parçalardan, yaz mevsiminde ayaklar daima bakımlı ve dikkat çekici olmalıdır bunun için ayakkabılara verdiğimiz önemi ayaklarımıza da vermemiz gerekir, bunun için tüm ayakkabı seçimlerimizde modayı takip etmeli aynı zamanda kaliteyi ve rahatlığı tercih etmeliyiz.

 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Nine West ürünleri ile farklı ayaklar
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.