Kanvas Tablo Sosyopix’den alınır

Son yıllarda bu tuvale yapılan baskılar son derece revaçta ve kağıda yapılan baskılardan çok daha doğal durduğundan tercih ediliyor ve günümüzde birçok insan kanvas tablo tercih ediyor.

YAŞAM .
kanvas tablo sosyopix’den alınır

Kanvas sözcük anlamı olarak bakıldığında, İngiliz dilinde canvas sözcüğünün millileştirilmiş ifadesidir ve tuval anlamına gelir.

Son yıllarda bu tuvale yapılan baskılar son derece revaçta ve kağıda yapılan baskılardan çok daha doğal durduğundan tercih ediliyor ve günümüzde birçok insan kanvas tablo tercih ediyor.

Ebatlar ve Dekore Etme Biçimleri

Kanvas tablolar sizin istediğiniz ebatlarda olabiliyor ama en sık karşımıza çıkan ebatlar şunlar:

  • 30 * 40 cm: Genellikle tek bir fotoğraf veya resim için ideal olan, her ortamda rahatlıkla kullanılabilecek olan tablolar. Örneğin Mustafa ATA’nın bir çalışması için ideal bir ebat.
  • 40* 40 cm:  Görkemi, gösterişi sevenler için ideal olan bir ebat.
  • 40*50 cm: Bu ebatta olan eserlerde birden fazla çalışmayı tek bir eserde kolaj haline getirebilir ya da o çok sevdiğiniz insanın fotoğrafını duvarınıza yansıtabilirsiniz.

Bu çalışmalardan ebadı hangisi olursa olsun duvarınıza takmaya karar verdiğinizde seçilen eser evin genel konsepti ile uygun olmalı ve seçilen eser duvarda hiçbir biçimde sırıtmamalı.

Tablo Almanın Doğru Adresi

İşte yukarıdaki veriler doğrultusunda bulunduğunuz yere, ister evinize, ister işyerinize,isterseniz bir sevdiğinize hediye olarak kanvas tablo almak istiyorsanız tek  yapmanız gereken Sosyopix  firmasının https://www.sosyopix.com/kanvas-tablo adresine girmeniz ve burada size en uygun olan ebatları belirlemeniz. Ama olay bununla bitmiyor tabi ki, siteye önce üye olmanız gerekiyor. Türkiye’nin hangi noktasında yaşarsanız yaşayın, kargo ücretsiz. Üstelik internetten alışveriş yapmaktan korkmanıza da gerekli yok zira site yüksek güvenlik standardı 128 bit SSL kullanıyor.

Tüm bunlara ilaveten baskı kalitesi oldukça iyi ve ne tür resim ya da fotoğraf olursa olsun, çözünürlükte deformasyon, görüntü kayıpları bulunmuyor. Ürünler el yapımı ve son derece kolay bir kullanımı olan site. Seçtiğiniz ürüne dair tüm ayrıntıları site üzerinden adım adım izlemeniz mümkün. Seçtiğiniz resmi ya da fotoğrafı sosyal medya sitelerinden veya başka bir yerden yükledikten sonra gerisi geliyor zaten. Rakamlar son derece makul. Dilerseniz site üzerinde satılan modern çerçeveler ile kanvas eseri tamamlayabilirsiniz. Burada olay tamamen sizin tercihinize kalmış durumda.

 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Kanvas Tablo Sosyopix’den alınır
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.