Aysha İle Hayatın Tüm Renkleri

Aysha muhafazakar yaşam ve tesettür modasına dair önerileriyle yayın hayatına devam ediyor.

YAŞAM .
aysha ile hayatın tüm renkleri

Türkiye’nin ilk ve tek muhafazakar kadın ve yaşam dergisi Aysha ve aynı çizgideki web sitesi aysha.com.tr; modaya, kadına, muhafazakar yaşam ve tesettür modasına dair önerileriyle yayın hayatına devam ediyor.

Her yaştan, meslekten, kesimden takip edilen Aysha; bir yandan muhafazakar moda ve tesettürlü kadınlara da hitap etmesiyle sektörde kendine bambaşka bir ediniyor.

BİR DERGİDEN DAHA FAZLASI

Aysha Dergi moda ekibi ve stil editörlerinin kaleme aldığı

orijinal moda makaleleri ve moda çekimleri; iş, cemiyet ve sanat dünyasının ünlüleriyle kapak öyküleri, uluslararası trendlere ilk bakış imkanını ve kombin önerilerinin yer aldığı stil sayfalarını her ay muhafakazar kadın da dahil tüm kadınlara sunuyor.

Sağlık&Güzellik kategorisinde; Aysha sağlık&güzellik editörleri tarafından hazırlanan sağlık ve güzellik haberleri, kozmetik dünyasındaki son trendler, uzman doktorlardan yönlendirici sağlık ve güzellik makaleleri, Aysha editörlerinin belirlediği ve tavsiye ettiği ürünlerden oluşan “Aysha Hit’leri” bulunuyor.

Bunun yanı sıra gezi yazarlarının kaleme aldığı, yurt içi ve yurt dışı gezi makaleleri, her mevsime özel hazırlanan en iyi tatil mekanları, tatil rotaları, tatil haberleri ve alışveriş sayfaları, ünlü mimarlarla röportajlar, mobilya ve dekorasyona dair her şey yer alıyor.

Ayrıca Türkiye’nin iş, sanat, siyaset ve cemiyet hayatındaki en

önemli ve gündemdeki isimleri de röportajlarıyla Aysha Dergi

ve aysha.com.tr’ye renk katıyor.

BİRBİRİNDEN DEĞERLİ KÖŞE YAZARLARI

Konusunda uzman, birbirinden değerli köşe yazarları, hem Aysha Dergi’de hem de www.aysha.com.tr’de yer alıp dergi ve siteye yazılarıyla güç katıyor.

Dr. Ender Saraç, Bebek Hemşiresi ve Doğum Koçu Ayşe Öner, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ayşe Duman, Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetim Uzmanı Yelda İpekli, Siyaset Bilimi Profesörü Prof. Dr. Mim Kemal Öke, Uzman Psikolog ve Psikoterapist Berin Tuncel ve Kültür-Sanat Editörü Merve A. Tokyay Aysha’nın değerli köşe yazarlarından bazıları…

DOPDOLU BİR KADIN PLATFORMU: aysha.com.tr

Dergi sayesinde ayda bir kez kadınlarla buluşan Aysha, yoğun talep ve ilgi sonucunda Eylül 2016’dan beri okuyucularıyla aysha.com.tr üzerinden de kolaylıkla buluşabiliyor. Muhafazakar kadına, tesettür modasına, sağlık ve güzelliğe, dekorason ve pskilojiye kadar birçok kategoride her gün yenilenen yazıları ile aysha.com.tr; günümüz kadınının vazgeçilmezleri arasındaki yerini çok kısa bir sürede aldı.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Aysha İle Hayatın Tüm Renkleri
Daha Fazlasına Bakın aysha
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.