Trençkot giyme zamanı geldi!

İster modayı takip ediyor olun ister olmayın sade ve şık bir trençkot sizin en büyük kurtarıcınız olacak...

YAŞAM .
trençkot giyme zamanı geldi!

Kadınların belki de dört mevsim içinde en kararsız kaldığı ‘ara mevsim’ olan ilkbahara gelmiş bulunuyoruz. Artık kabanlar raflara kaldırılacak ince hırkalar gün yüzüne çıkacak. Fakat bahar öyle bir mevsim ki bazen giyeceğimiz hırka bizi ısıtmaya yetmeyecek. Kadınzade internet sitesinin haberine göre bu mevsimin en büyük kurtarıcısı olan trençkot modası 2014’te de tam gaz vitrinlerde!

İster modayı takip ediyor olun ister olmayın sade ve şık bir trençkot sizin en büyük kurtarıcınız. Peki sonradan pişman olmamak için trençkot seçiminde neler dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Gelin birlikte bu hususları inceliyelim;

Öncelikle boy uzunluğunun trençkot seçimine etkisini incelememiz gerekirse, kısa boylu olan kadınların trençkot seçiminde dizin üstünde kalan kısa modelleri tercih etmeleri gerekmekte. Tabi doğal olarak uzun boylular gönül rahatlığıyla uzun modelleri tercih edebilirler.

Trençkotunuzu seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise trençkotun üstünüze tam oturması. Ayrıca 2014 İlkbahar sezonuna baktığımızda trençkotlarda işlemelere ve oversized modellere ağırlık veriliyor.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Trençkot giyme zamanı geldi!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.