Şehir Hatları, Boğaz Turlarını Artırıyor

İstanbul Şehir Hatları, Boğaz turlarını 1 Nisan'dan itibaren artırma kararı aldı.

YAŞAM .
şehir hatları, boğaz turlarını artırıyor

 İstanbul Şehir Hatları, Boğaz turlarını 1 Nisan'dan itibaren artırma kararı aldı. Vapur turları, uzun ve kısa Boğaz gezileri şeklinde tasarlandı.

Mevcut turlardan farklı olarak iskelelere uğramadan yapılan 'Kısa Boğaz Turları' 1 Nisan-1 Kasım tarihleri arasında her gün gerçekleştirilecek. Eminönü ve Üsküdar kalkışlı kısa Boğaz turuna katılmak isteyenler ise her gün 14.30'da Eminönü İskelesi'nden, 14.50'de de Üsküdar İskelesi'nden bu keyfe başlayabilecek. İki saat süren kısa Boğaz turunun fiyatı ise 10 TL. Eminönü-Beşiktaş-Kanlıca-Sarıyer-Rumeli Kavağı ve Anadolu Kavağı güzergahında düzenlenen' Uzun Boğaz Turları' da 1 Nisan'dan itibaren her gün 10.35 ile 13.35 tarifesiyle günde 2 sefere çıkartılıyor. Şehir Hatları yolculardan gelecek talebe göre Boğaz turlarında ilave sefer uygulaması da yapacak. Bu arada, Şehir Hatları'nın, Boğaz turlarına katılan yerli ve yabancı turistlerin, İstanbul'un tarihi mekanlarını daha iyi tanıyabilmeleri için geçen yıl başlattığı kişiye özel dijital rehber hizmeti devam ediyor. Boğaz yolcuları 70 farklı tarihi eseri, Türkçe, İngilizce, Almanca, Japonca, Rusça ve Arapça olmak üzere 10 ayrı dilde dinleyebiliyor.

Zaman

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Şehir Hatları, Boğaz Turlarını Artırıyor
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.