Damatlarına 70 Bin Liralık Araç Aldı

İzmir'de Bitki üreticisi Mehmet Emin Koçeroğlu, bayram hediyesi olarak damatlarına 70 bin tl değerinde 2 araç satın aldı.

YAŞAM .
damatlarına 70 bin liralık araç aldı

Kızlarını çok sevdiğini ve mutlu olmaları için elinden geleni yaptığını belirten cömert kayınpeder, bayram öncesi 70 bin TL değerinde 2 adet otomobil satın aldı. Damatlarına sürpriz yapan Mehmet Emin Koçeroğlu, "Kızlarımı ve damatlarımı çok seviyorum. Bayram öncesinde onlara güzel bir sürpriz yapmak istedim. Onların mutlu olduklarını görmek beni de mutlu ediyor" diye konuştu. Maddi açıdan durumunun iyi olduğunu belirten Koçeroğlu, "Allah'a şükür iyi kazanıyoruz. Ben de kazandığım parayla kızlarımı ve damatlarımı mutlu etmeye çalışıyorum. Tek isteğim, kızlarımın, damatlarımın ve torunlarımın mutlu olması. Bunun dışında bir beklentim yok" diye konuştu.

Mehmet Emin Koçeroğlu, ailesini galerinin garajına davet edip aldığı otomobillerin üstünü örterek kızlarına sürpriz yaptı. Örtülerin açılmasını isteyen Koçeroğlu, torunlarının ve kızlarının kendisine sarılmasının ardından gözyaşlarını tutamadı. Koçeroğlu, "Onların mutluluğu her şeyden önemli. Bayram öncesi böyle bir sürpriz yapmak istedim. Güle güle kullansınlar" dedi.

Koçeroğlu'nun kızları Özlem ve Öznur ise şaşkındı. Babalarının bu tür sürprizler yapmayı sevdiğini belirten Özlem Yıldıran, "Çok şaşırdık gerçekten. Babam bu tür sürprizler yapar bize ama otomobil beklemiyorduk. Gerçekten bayram öncesinde büyük sürpriz oldu" diye konuştu. Şanslı damat Bayram Yıldıran ise, "Büyük şok yaşıyoruz. Babam sürpriz yapmayı çok seviyor ama araba beklemiyorduk açıkçası. Allah kendisini başımızdan eksik etmesin. Allah ona uzun ömür versin" diye konuştu.

Koçeroğlu'nun diğer kızı Öznur Çankaya ise, "Allah babamızdan razı olsun. Allah kendisine uzun ömür versin. Kendisine çok teşekkür ediyorum" diye konuştu. Damat Yusuf Çankaya da, "Allah kendisinden razı olsun. Bizi mahcup etti. Sürpriz yapmayı sevdiğini biliyoruz. Ama açıkçası araba beklemiyorduk. Allah onu başımızdan eksik etmesin" ifadelerini kullandı.

Bayram öncesinde böyle bir hediye alan iki damat oldukça mutlu görünürken, araçların satın alındığı galeride satış şefi olarak görev yapan Bora Boralı ise, "Allah herkese böyle kayınpeder nasip etsin" diye konuştu.

İHA

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Damatlarına 70 Bin Liralık Araç Aldı
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.