Mardin Otogarına Kavuşuyor

Mardin Belediyesi tarafından yapılacak olan otogar için ilk kazma vuruldu. Otogar alanındaki hafriyat çalışması kurban kesilerek başladı.

YAŞAM .
mardin otogarına kavuşuyor

Mardin Belediye Başkanı Mehmet Beşir Ayanoğlu, Mardin halkının rüyasını gerçekleştirmek için ilk adımı attıklarını, yıllardan beri yaşanan otogar sıkıntısının sona ereceğini söyledi.

Mardin Otogarı'nın bölgenin en iyi ve en gösterişli otogarı olacağını ifade eden Ayanoğlu, "Seçilmeden önce halkımıza vaat ettiklerimizi tek tek gerçekleştiriyoruz.

Yaptığımız yatırımlarla Mardin'in çehresini değiştiriyoruz. Mardin otogarı da halkımızın en büyük isteğiydi. Bugün otogarla ilgili ilk adımı atarak ilk kazmayı vurduk.

45 dönüm alana kurulacak otogarda il, ilçe ve köy araçlarının tamamı toplanacak. Halkımıza hayırlı olsun. Kamor Yolu üzerinde kurulacak olan otogarın dış cephe kaplaması Mardin taşı ile yapılacak." dedi.

Star

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Mardin Otogarına Kavuşuyor
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.