Ayakkabısı Delik IMF Temsilcisi!

Uluslararası Para Fonu (IMF) Romanya Temsilcisi Jeffrey Franks, altı delik ayakkabıları sebebiyle Romen medyasında alay konusu oldu.

YAŞAM .
ayakkabısı delik ımf temsilcisi!

Uluslararası Para Fonu (IMF) Romanya Temsilcisi Jeffrey Franks, altı delik ayakkabıları sebebiyle Romen medyasında alay konusu oldu. Dünya Bankası'nın eski Başkanı Paul Wolfowitz de delik çorapları sebebiyle Türk medyasının gündemine oturmuştu.

Ülkedeki ekonomik durumu görüşmek üzere Cumhurbaşkanı Traian Basescu ile baş başa bir toplantı düzenleyen Franks, ekonomik gelişmelerden çok delik ayakkabıları ile medyanın gündemine oturdu. Toplantıda, Romanya'nın aynı hızda ekonomik tedbirlerini sürdürmesinin önemine dikkat çeken Jeffrey Franks, ülkenin yeni bir yavaşlama dalgasına girme riskinin bulunmadığını da kaydetti.

Yoksullara hayat dersi veren Franks'ın fakir olmadığını yazan Jurnalul National gazetesi, IMF temsilcisinin aylık 20 bin dolar maaş almasına rağmen ayakkabısının delik olmasının Romen kamuoyunda şaşkınlıkla karşılandığını savundu. "IMF, Romanya'ya borç vereceğine Franks'a verseydi de kendisine bir ayakkabı alsaydı." diye yazan gazete Romen vatandaşlarının konuyla ilgili görüşlerine yer verdi.

Alay konusu olduktan sonra ertesi gün düzenlediği basın toplantısına medyanın karşısına yeni bir ayakkabı ile çıkan Franks, ayakkabısını değiştirdiğini ve bu konunun fazla büyütülecek bir tarafının olmadığını söyledi.

Cihan

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Ayakkabısı Delik IMF Temsilcisi!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.