Ünlü şarkıcı Diriliş Ertuğrul vesilesiyle Müslüman oldu!

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul, dünyada yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Müslüman olan dünyaca ünlü ABD'li şarkıcı Della Miles, Müslüman olmasında Diriliş Ertuğrul dizisinin etkisinin büyük olduğunu söyledi.

YAŞAM .
ünlü şarkıcı diriliş ertuğrul vesilesiyle müslüman oldu!

Michael Jackson ve Whitney Houston başta olmak üzere birçok ünlü şarkıcının vokalistliğini yapan ABD'li şarkıcı Della Miles, bir dizi konser görüşmesi için geldiği İstanbul'da Müslüman olmuştu.

Türkiye ve Türk insanına olan hayranlığını her fırsatta dile getiren şarkıcı Miles, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la da bir araya gelmişti.

Akşam'ın haberine göre, Müslüman olmasında Diriliş Ertuğrul'un da katkısının bulunduğunu söyleyen Della Miles şöyle konuştu:

'Bu dizi sayesinde araştırmaya başladım'

"‘Diriliş Ertuğrul’ diye bir dizi var ve ben oradaki mistik karakterlere bayılıyorum. O dizi sayesinde Türk - İslam tarihini de incelemeye ve araştırmaya başladım. Bu konuda da daha yeniyim ancak özellikle Mevlana’nın öğretilerini okumaya başladım ve bu benim manevi huzurumu artırdı."

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Ünlü şarkıcı Diriliş Ertuğrul vesilesiyle Müslüman oldu!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.