Vinç Kantarı Nedir? Vinç Kantarı Fiyatları

Günümüz yük taşımacılığında sıkça kullanılan dijital vinç kantarı hakkında bilgiler bu sayfada yer almaktadır.

YAŞAM .
vinç kantarı nedir? vinç kantarı fiyatları

Vinç Kantarı Nedir? Vinç Kantarı Fiyatları

Gelişen teknoloji ile birlikte geçmişte günler süren uygulamalar artık saniyeler içinde gerçekleştirilebiliyor. Bu sayede hem gereksiz maliyetten kurtulma imkanı doğuyor hem de bu sırada kaybedilecek zamandan tasarruf edilebiliyor.

Günümüzde havayolu ve denizyolu taşımacılığı maliyet ve hız bakımından daha ön plan olsa da buna rağmen karayolu taşımacılığı da geçerliliğini yitirmiş değil. Ancak tüm bunların önüne demiryolu taşımacılığı da çıkmaktadır. Hem tek seferde daha çok taşıma yapabilmesi hem de maliyet düşüklülüğü demiryolu taşımacılığını ön planda tutmaktadır. Buna rağmen hala geçerliliğini koruyan karayolu taşımacılığı, gelişme anlamında olduğu yerde sayıyor diyebiliriz. Karayolu taşımacılığının tek gelişmesi dijital kantar sanırım. Şaka bir yana dijital kantarile bir insanın kaldıramayacağı yükleri kaldırma olanağı yakalıyoruz ve bu bize hem güçten hem de zamandan tasarruf sağlamaktadır.

Vinç Kantarı Nedir?

Kaldırma araçları ile yükün hızlı ve pratik bir şekilde kaldırılması, taşınması veya yükleme işleminin yapılması için işgücü ile birlikte zamandan da kazandıran cihazlara vinç kantarı adı verilmektedir. Kısaca bir insan gücünün taşıyamayacağı yüklerin kolayca bu cihazlar ile kaldırılıp taşınabildiğini söyleyebiliriz.

Vinç Kantarı Özellikleri

Baykon Vinç Kantarı, klasik vinç kantarlarına nazaran daha gelişmiş özelliklere sahiptir. Bunun yanı sıra da standart vinç kantarlarında bulunan tüm özelliklere sahiptir. Dijital kantar olması dolayısıyla da kolay okunabilir LED gösterge, uzaktan kumanda, kaliteli ve uzun süre dayanabilen batarya, kolay taşıma, az yer kaplama gibi özelliklere de sahiptir. Sabip kancalara sahip olup güçlendirilmiş rotasyon gibi ekstra seçeneklere sahiptir. Dijital vinç kantarları marka ve modele göre değişiklik gösterse de 125 kgdan 275 tona kadar farklı kapasitelerde tartım gerçekleştirebilmektedir.

Vinç Kantarı Fiyatları

Dijital vinç kantarı fiyatı konusunda net bir rakam belirtmek doğru olmayacaktır. Marka, model, kapasite ve diğer özellikleri ele aldığımızda fiyat konusunda büyük değişiklikler ortaya çıkacaktır. Vinç kantarı alırken bunu göz önünde bulundurmalıyız. Yine de fiyat bilgisi almak istiyorsanız Baykon adresini ziyaret edebilirsiniz.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Vinç Kantarı Nedir? Vinç Kantarı Fiyatları
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.