Levent Kırca'ya 3 dava birden!

Levet Kırca, "Vatan haini" dediği Sezen Aksu, Ali Poyrazoğlu ve Halil Ergün'ün kendisine toplamda 150 bin liralık tazminat davası açtığını belirtti.

YAŞAM .
levent kırcaya 3 dava birden!

Kırca, "Vatan haini" dediği sanatçıların kendisine tazminat davası açmasıyla ilgili, "Benim için hiçbir önemi yok. Ben bu parayı nasıl olsa ödeyemem de bunlar kendilerini deşifre ediyor" dedi.

Nasrettin Hoca Kültür Merkezi'nde düzenlenen imza gününde konuşan Kırca, "Hangi sanatçı benim gibi ortalara çıkıp bu konuları dile gitmiştir? Ben 3 tanesine hükümetten yana oldukları için, 'Biz seni takip ediyor ve destekliyoruz, yaşa hükümet' dedikleri için, 'Vatan hainisiniz' dedim. Eğer ben de dönek biri olsam aynı lafı ben de hak ederim. Bu 3 arkadaşımız bana bugün 50'şer bin liralık, yani 150 bin liralık tazminat davası açmışlar. Benim için hiçbir önemi yok. Ben bu parayı nasıl olsa ödeyemem de bunlar kendilerini deşifre ediyor" diye konuştu.

Kırca, geçtiğimiz gün katıldığı televizyon programında gerginlik yaşadığı köşe yazarı Fatih Altaylı'yı da eleştirerek, "Ertesi gün kendine bir özeleştiri yazmış, kendi söylediğine göre de salakmış. Kendisi öyle diyor. Arkadaş yazının sonunda, 'ben bundan sonra akıllandım, kaybedecek bir şeyi olamayanı çıkartır mıyım karşıma' diyor. Bunlar neden Cumhuriyet'e karşılar. Çünkü kaybedecek şeyleri var. Ama bilmiyor ki ben cumhuriyeti kaybedersem, ben de beraberinde yok olurum. Kaybedecek en büyük şeyi olan benim. O da cumhuriyettir" ifadelerini kullandı.

Daha sonra Kırca, 'Önüm Arkam Sağım Solum Dönek' adlı kitabını imzaladı.

AA

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Levent Kırca'ya 3 dava birden!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.