Serçe parmağıyla 6 tonluk 2 cipi çekti

Kayseri'de ''Anadolu Herkülü'' olarak bilinen Zafer Pezük, serçe parmaklarıyla yaklaşık 6 ton ağırlığındaki 2 cipi çekti.

YAŞAM .
serçe parmağıyla 6 tonluk 2 cipi çekti

Oto Galericiler Sitesi'ndeki gösteride, kısa süre ısınma hareketleri yapan PVC doğrama işçisi Zafer Pezük (36), daha sonra iki halatı ciplerin ön tamponuna ardından da her iki elinin serçe parmaklarına bağladı.  

Pezük, yaklaşık 6 ton ağırlığındaki 2 cipi 20 metre çekmeyi başardı. Gösterinin ardından gazetecilere ''hayalini gerçekleştirdiği için mutlu olduğunu'' belirten Pezük, bu gösteri için 3 ay çalıştığını, sıradaki hedefinin tır ve tren çekmek olduğunu söyledi.  

Pezük, daha önce, vücuduna bağladığı iple, birbirine bağlı 90 ton ağırlığındaki iki tramvay aracını, bir yolcu otobüsünü, 19 tonluk yangın söndürme uçağını ve gözaltı kemiğine taktığı kancayla bin 200 kilo ağırlığındaki bir otomobili çekmişti.
 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Serçe parmağıyla 6 tonluk 2 cipi çekti
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.