6 Dilde Aranıyor

Beşiktaş'ta çöp konteynerinde parçalanmış cesedi bulunan Münevver Karabulut (18) cinayetinin zanlısı Cem Garipoğlu'nun arandığı, İnterpol'ün resmî internet sitesinde 6 dilde yayımlanan video ile duyuruldu.

YAŞAM .
6 dilde aranıyor

İnterpol'ün resmî internet sitesi olan 'www.interpol.int'te yer alan videoda, Garipoğlu'nun yalnız ve Münevver Karabulut'la beraber çekilmiş fotoğrafları ile cinayet mahalline ilişkin görüntülere yer verildi. Arapça, İngilizce, Fransızca, Almanca, Rusça ve Türkçe olarak yayınlanan videoda şu ifadelere yer verildi: "Bu şahıs cinayetten aranıyor. İnterpol, Cem Garipoğlu'nun yerini İstanbul'dan kaçtığı ilk günden itibaren tespit etmeye çalışıyor. Münevver Karabulut isimli kurbanın cesedi 3 Mart 2009 tarihinde bulundu. Cesedi parçalara ayrılmış bir şekilde İstanbul'da bir çöp konteynerine atılmıştı. Halen firari olan Garipoğlu hakkında İnterpol tarafından kırmızı bülten çıkarıldı. Garipoğlu, Avrupa'da, Orta Asya'da, Ortadoğu ve Kuzey Amerika'da olabilir ve sahte kimlikle seyahat ediyor olabilir. Eğer bu şahsı görürseniz lütfen acele irtibata geçiniz. Cem Garipoğlu isimli katilin adalete teslimi için lütfen bize yardımcı olun." Sitede ayrıca, 'fugutive@interpol.int'adlı e-posta adresine de Garipoğlu'nu görenlerin bilgi vermesi istendi. Bu arada, Emniyet Genel Müdürlüğü, Cem Garipoğlu'nun Türkiye'nin Moskova Büyükelçiliği'nden kaçtığı iddialarının doğru olmadığını açıkladı. Emniyet'ten yapılan yazılı açıklamada, 'söz konusu şahsın C.G. değil, abisi L.G. olduğunun tespit edildiğini' bildirdi.  
 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git 6 Dilde Aranıyor
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.