Airbus’ın Enkazına Ulaşıldı

Brezilya açıklarında düşen Air France’a ait Airbus tipi yolcu uçağının enkazına ulaşıldı. Enkazdan şu ana kadar 16 yolcunun cesedi çıkarıldı.

YAŞAM .
airbus’ın enkazına ulaşıldı

Aramalarda cesetlerin yanı sıra Airbus A330-200 uçağına ait büyük parçalar da bulundu. Enkaz, Brezilya'nın bin 200 kilometre kuzeydoğu açıklarındaki bölgede bulundu.
228 kişiyle Atlantik Okyanusu'na düşen Air France yolcu uçağında ölenlerin cesetleri için arama çalışmaları devam ederken, uçağın kara kutusunun bulunması için geri sayım başladı. Kara kutuyu arama çalışmaları bölgede belirli noktalarda yoğunlaştırıldı. 16 yolcuya ait cesede ulaşıldı. Brezilya hava ve deniz kuvvetleri, halen deniz üzerinde sürüklenen cesetlerin de yakında toplanacağını bildirdi. Bazı uzmanlar, karakutunun hiç bulunamayabileceğini ifade ederken, bazıları ise enkazın yerinin tespit edilmesinin ardından karakutuya daha kolay ulaşılabileceğini savunuyor.
 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Airbus’ın Enkazına Ulaşıldı
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.