Bayrampaşa Belediyesi’nden atık pil duyarlılığı

Bayrampaşa Belediyesi ile Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği (TAP), ilçedeki ilköğretim okullarındaki eğitimcilere yönelik "Atık Pillerin Kaynağında Ayrı Toplanması ve Bertarafı" konulu seminer düzenlendi.

YAŞAM .
bayrampaşa belediyesi’nden atık pil duyarlılığı

TAP Derneği Teknik ve Eğitim Hizmetleri Uzmanı Savaş Arna tarafından Bayrampaşa Belediyesi Kültür Salonu’nda verilen seminere çok sayıda eğitmen katıldı. Seminerde katılımcılara yaklaşık bir saat boyunca pil çeşitleri, atık pil toplama ve bertaraf çalışmalarıyla ilgili bilgiler verildi. Soru-cevap kısmında eğitmenlerden gelen soruları da yanıtlayan Savaş Arna, “Katılımınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Taleplerinizi değerlendireceğiz.” dedi.

Bunları biliyor musunuz?

 Atık pillerinizi size en yakın okulda, camide, kamu kurumunda, markette ve eczanede bulunan atık pil toplama kutularına atabilirsiniz.

 Atık pillerinizi ilçedeki ilk ve ortaokullar ile Bayrampaşa Belediyesi hizmet binasının girişinde bulunan atık pil toplama makinesine atarak hediye puan kazanabilirsiniz.

 Bir kilogramdan fazla atık pil biriktirdiğiniz takdirde, bu pilleri Sürat ve PTT Kargo ile TAP Derneği’ne ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Bayrampaşa Belediyesi’nden atık pil duyarlılığı
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.