Çarşı'dan Lefter'e Duygulandıran Jest

Beşiktaş'ın dünyaca ünlü taraftar grubu 'Çarşı', resmi internet sayfasından Lefter Küçükandonyadis'e geçmiş olsun mesajı yayınladı.

SPOR .
çarşıdan leftere duygulandıran jest

Beşiktaş'ın ateşli taraftar grubu Çarşı resmi sitesi forzabesiktas açılış sayfasına Lefter Küçükandonyadis'in fotoğrafını ve sözünü koyarak, 'Geçmiş Olsun' mesajı yayınladı.

Sosyal sorumluluk projelerinin içinde yer alarak her zaman insanların takdirini kazanan 'Çarşı Grubu' yayınladığı mesajın üst kısmında Lefter'in "Çok gençtim. Her kulüp peşimdeydi. Ciddi ciddi Beşiktaş'a gidiyordum. Korktum. Heybetinden çekindim. Baba Hakkı'nın olduğu yerde belki elim ayağım birbirine dolanır dedim ve Beşiktaşlı olmaktan vazgeçtim" sözüne yer verirken devamında da "O gün gelmedin ya dert değil, bu gün ta cevahirimizin ortasındasın. Saygına hürmetimiz var! Geçmiş olsun" ifadelerine yer vererek Lefter Küçükandonyadis'e geçmiş olsun dileklerini iletti.

 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Çarşı'dan Lefter'e Duygulandıran Jest
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.
  • Mustafa Perşembe, 15:29

    Tanka Karşı Taş Savaşa Karşı BeşikTaş

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.