Rıdvan Dilmen'den TFF Başkanlığı için flaş iddia

Ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, 1 Haziran'da yapılacak olan Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanlığı seçimlerinde Yıldırım Demirören'in tekrar aday olabileceğini ifade etti.

SPOR .
rıdvan dilmenden tff başkanlığı için flaş iddia

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören'in iddaa ihalesini kazanmasının ardından görevinden istifa etmişti. TFF, başkanlık seçiminin 1 Haziran'da yapılmasına karar vermişti. TFF'nin yeni başkanının kim olacağı merak edilirken ve henüz ortaya bir aday çıkmamışken ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen'den çarpıcı bir iddia geldi.

"YILDIRIM DEMİRÖREN TEKRAR ADAY OLABİLİR"

Rıdvan Dilmen, NTV'deki "%100 Futbol" adlı programda "Başkanlık için Nihat Özdemir Bey gündemde. Bir çalışması olduğu söyleniyor. Ancak insanlar yanlış anlamasın, benim şahsi bir yorumum var, bu benim hislerim. Yıldırım Demirören Bey uzun süre Beşiktaş başkanlığı yaptı. Çok uzun süre de TFF başkanlığı yaptı. İddaa ihalesinden vazgeçip, 'TFF başkanlığına yeniden adayım' derse benim için şaşırtıcı olmaz." dedi.

"FUTBOL BAŞKA BİR ŞEY, GERİ DÖNEBİLİR"

Açıklamalarına devam eden Rıdvan Dilmen, "İstifa etmeden önce Yıldırım Bey'in çok eski arkadaşı olan Kaya Çilingiroğlu, bırakmasının sürpriz olacağını söylüyordu. Bana da sürpriz oldu. Yıldırım Bey iddaa ve TFF'nin beraber olmayacağını biliyordu ve istifa etti. 1 Haziran'a kadar çok uzun süre var. Öyle bir şey ki, herkes için geçerli, benim için de geçerli, böyle bir koltuğu bırakmak kolay değil. Futbol başka bir sevdadır, bırakırsa üzülebilir. Bu uçuk bir şey belki ama benim kişisel fikrim." diye konuştu.

 

 

Kaynak: Milli Gazete

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Rıdvan Dilmen'den TFF Başkanlığı için flaş iddia
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.