Trabzonspor'dan çağrı! "Ali Koç'un koltuğu hazır"

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Fenerbahçe maçı öncesinde sarı-lacivertlilerin başkanı Ali Koç'a çağrıda bulundu.

SPOR .
trabzonspordan çağrı! ali koçun koltuğu hazır

Ahmet Ağaoğlu'ndan Fenerbahçe ve Ali Koç açıklaması! Bir Fenerbahçe Başkanı'nın yıllar sonra Trabzon'da statta yer alacak olması geniş yankı uyandırırken, bordo-mavili kulübün başkanı Ahmet Ağaoğlu, Koç'un iki camia arasındaki gerilimi düşürme adına attığı adıma aynı şekilde karşılık verdi. Ağaoğlu, Ali Koç'un statta koltuğunun hazır olduğunu söylerken, bir olay çıkmaması için de taraftarlarına çağrıda bulundu.

"SORUN VAR AMA ALİ KOÇ'UN KOLTUĞU HAZIR"

Ağaoğlu'nun sorularımıza yanıtları şöyle: "Fenerbahçe Kulübü Başkanı buraya tabii ki gelebilir. Ali Koç'un koltuğu hazır. Biz misafirimiz olarak görürüz. Trabzon'da her kulüp başkanının da koltuğu hazırdır. Fenerbahçe ve Trabzonspor arasında bir sorun var. Yok diyemeyiz. Bunun çözümü için sorumluların sorumluluklarını kabul etmesi gerekir. Eğer o sorumlular hatalarını kabul ederse eminim ki sıkıntılar ortadan kalkar."

"BEN DE KADIKÖY'DE TAKIMIMIN YANINDA OLACAĞIM"

"Sadece Trabzonspor'la, Fenerbahçe'yle, yönetimlerle, futbolcularla çözülmez bu işler. Medya da sorumluluğunu bilecek. Ortamı germeyecek. Herkes üzerine düşeni yapmadan bu işler nasıl düzelir ki? Ben takımımın her maçına giderim. İstanbul'daki Fenerbahçe maçında da orada olacağım."

"Takımımın yanında olacağım. Bugüne kadar tüm maçlarda takımımla birlikteydim. Biz gittik Malatya'dan 5 tane yedik. Kimseyi suçlamadık. Gündemi değiştirmedik. Sorumluluğumuzu kabul ettik. Göztepe geldi burada bize 2 tane attı. Sonra aynı uçakla döndük. Dostluk içinde oldu her şey. Önce kendi sorumluluklarımızı kabul etmeliyiz."

"GENÇKEN BEN DE HATA YAPMIŞIMDIR"

"Akyazı'da Fenerbahçe maçı için stada gelen her Trabzon taraftarından sadece ama sadece kendi takımlarını desteklemelerini istiyorum. Ben de zamanında yanlışlar yapmış olabilirim. Gençtim, hatalarım olmuştur bir taraftar olarak. Ama hiçbir zaman kendi takımıma zarar verecek bir şey yapmadım. Stadyuma gelecek her taraftarın 100 birimlik enerjisi varsa bunun tamamını kendi takımı için kullanmalarını istiyorum. Bir yabancı madde atma ya da benzeri zarar verici bir eylemde bulunmalarını istemiyorum. Sonuçta bunun zararını Trabzonspor ve aynı zamanda oraya gelen taraftar da görüyor.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Trabzonspor'dan çağrı! "Ali Koç'un koltuğu hazır"
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.