Kızılay, Gençlik Kampları başlıyor

Yaz tatilinin başlaması ile yoğun ders programlarını ve sınavları geride bırakan öğrenciler, Kızılay Gençlik Kamplarında buluşuyor. Kızılay gençlik kampları kendi imkanları ile tatil yapamayan başarılı öğrencilerin yanı sıra 15 Temmuz Şehit ve Gazilerinin çocuklarını ve TEOG birincilerini de misafir edecek.

SPOR .
kızılay, gençlik kampları başlıyor

Kızılay’ın gençlere yönelik hizmetleri arasında yer alan yaz kampları başlıyor. 10 Temmuz-27 Ağustos tarihleri arasında öğrencilere hizmet verecek Çamkoru/Ankara ve Heybeliada/İstanbul Gençlik Kampları, yüzlerce başarılı genci ağırlayacak. Gençlik kaplarına katılmak isteyen öğrenciler başvurularını Kızılay şubelerine yapacak.

İstanbul Heybeliada ve Ankara Çamkoru Gençlik Kampları yeni kamp modeliyle geri dönüyor. Gençler, eğitim, eğlence, geleneksel sporlar, outdoor sporlar, trekking ve onlarca zengin kategoride muhteşem bir kamp dönemi yaşayacak. STK’lar, bilim insanları, yazarlar, akademisyenler ve alanında uzman kişilerin söyleşileri; afet, ilkyardım, proje yazma, Kızılay temel eğitimlerinin yanında dolu dolu geçecek kamp dönemi çocuklarımızı ve gençlerimizi bekliyor.

Kızılay,

15 Temmuz Şehit ve Gazilerin çocukları, TEOG birincileri, Anadolu’nun dört bir yanından gelen çocuklar, Kızılay Üniversite Kulüpleri ve Gençlik Kolları yaz boyunca devreler halinde Kızılay’ın misafiri olacak.

Bu yıl 11-14 yaş grubu çocuklar Ankara Çamkoru Gençlik Kampı’nda, 15-18 yaş grubu geçler ise Gençlik Kolları ve Üniversite Kulüplerinin İstanbul Heybeliada Gençlik Kampında Kızılaycılık öğretileriyle bezenmiş olarak hem eğitim alacak hem de tatil yapacak.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Kızılay, Gençlik Kampları başlıyor
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.