Schumacher öldü iddialarına yanıt!

Schumacher'in öldüğü yönünde iddiaların ortaya atılması üzerine, Schumacher'i tedavi eden doktorlar açıklama yaparak dedikoduları yalanlamak zorunda kaldı.

SPOR .
schumacher öldü iddialarına yanıt!

29 Aralık'ta Fransa Alpleri'nin Meribel bölgesinde kayak kazası geçiren Schumacher, o günden beri Grenoble Üniversitesi hastanesinde yapay komada tutuluyor. Doktorların ilk günlerdeki açıklamalarının kesilmesi, efsane pilotun uyandırılmaya çalışıldığı haberlerinin de arkasının gelmemesi üzerine sosyal medyada 45 yaşındaki Schumacher'in öldüğü iddiaları ortaya atıldı. Star Gazetesi'nde yer alan habere göre Schumacherî tedavi eden ekibin başında bulunan beyin cerrahı Doktor Munther Sabarini de "Schumacher'in beyin hicreleri, bir Formula 1 takımı gibi çalışacak" diye ekledi.

Altı haftadır yapay komada tutulan Schumacher'in yaşı ve spor geçmişi sayesinde beyin travmasını atlatabileceği konuşuluyor. Doktor Sabarini, vücut ısısının düşürülerek komada tutulan Schumacher'in, olabildiğince az hasarla kazayı atlatabilmesi için uynadırma sürecinin bu kadar yavaş ilerlediğini ekledi. Sabarin, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Uyandıktan sonra bazı fiziksel değişikliklerin üstesinden gelmek aylar da sürebilir, yıllar da. Ancak Schumacher gibi genç ve sağlıklı kişilerin böyle bir travmayı atlatma şansı çok daha yüksek."

Doktorlar Schumacher'i uyandırma sürecine geçtiğimiz hafta başlamışlardı. Bu işlemin haftalarca sürebileceği belirtiliyor.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Schumacher öldü iddialarına yanıt!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.