Kenan Sofuoğlu hayatını kurtaran kaskını Yeşilay’a bağışladı

AK Parti Sakarya Milletvekili, milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, birçok şampiyonada taktığı kaskını Yeşilay'a bağışladı. Sofuoğlu’nun kaskı açık artırma ile satılacak.

SPOR .
kenan sofuoğlu hayatını kurtaran kaskını yeşilay’a bağışladı

Dünya Supersport Şampiyonalarında parkurların tozunu attıran, defalarca şampiyon olan ve Türk bayrağını dalgalandıran Kenan Sofuoğlu, anlamlı bir yardımda bulunacak.

Hayırsever kişiliğiyle de herkesin takdirini kazanan Sofuğlu, her yarışta kendisine eşlik eden onlarca kaskın arasından en özelini seçti. Sofuoğlu, kaza geçirdiği bir yarışta hayatını kurtaran kaskını Yeşilay’a bağışladı.

Bağış, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde yapıldı. Sofuoğlu kendisi için manevi değeri büyük olan kaskı imzaladı.

Sofuoğlu, “Yeşilay gerekli ihtiyaç olan yerlerde kullanacaktır. Umut ederim yerini bulur. Parayla alınacak bir kask değil. Benim kendi koleksiyonumdan seçtiğim bir kask.” dedi.

Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu'nun, Yeşilay’a teslim ettiği kask açık artırma ile satılacak. Satıştan elde edilecek gelir, Yeşilay’ın bağımlılık tedavisi programının finansmanında kullanılacak.

TRT Haber

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Kenan Sofuoğlu hayatını kurtaran kaskını Yeşilay’a bağışladı
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.