Fenerbahçe'nin Ankara Şubesine saldırı

Fenerbahçe Spor Kulübünün Ankara Şubesi, kimliği belirsiz kişilerin taşlı, tuğlalı ve kiremitli saldırısına uğradı

SPOR .
fenerbahçenin ankara şubesine saldırı

Fenerbahçe Spor Kulübünün Ankara Şubesine kimliği belirsiz kişilerce kaldırım taşları, tuğla ve kiremitlerle saldırı düzenlendi.

Fenerbahçe Spor Kulübünün Ankara Şube Sorumlusu Yasemin Duru, AA muhabirine yaptığı açıklamada, olay anında şubede bulunmadıklarını, saldırıyla ilgili görgü tanıklarıyla görüştüğünü söyledi.

Duru, "20.00 civarı, toplantıdan çıkıp şubeyi boşalttıktan sonra kim oldukları bilinmeyen ancak Ankaragücü taraftarları oldukları iddia edilen 30-40 kişilik grup, kaldırım taşları, tuğla ve kiremitlerle camları indirip kapıları tekmelemiş" dedi.

Grubun, daha sonra "Ankara'nın sahibi, Ankaragücü'dür" sloganı atarak uzaklaştığını öğrendiğini ifade eden Duru, sözlerini şöyle tamamladı:

"Kalabalık grup, 'sallama' diye tabir edilen döner bıçaklarıyla buraya geldikleri için görgü tanıkları hiçbir şekilde müdahale edememiş. İçeride kimse yoktu ve can kaybı yaşanmadığı için seviniyoruz. Faillerin bir an önce yakalanmasını istiyoruz. Biliyorsunuz ki 20 gün önce kafilemize de saldırı olmuştu. Biz artık Fenerbahçe'ye yapılan saldırıların faillerinin bulunmasını istiyoruz."

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Fenerbahçe'nin Ankara Şubesine saldırı
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.