Fenerbahçe'nin CAS davası için şok iddia!

Fenerbahçe ve CAS arasındaki davanın geri çekilmesi ile ilgili Bugün gazetesi yazarı Engin Verel'den şok bir iddia geldi.

SPOR .
fenerbahçenin cas davası için şok iddia!

Kanaltürk'te yayın yapan Transfer Pazarı adlı programda Bugün gazetesi yazarlarından Engin Verel'den şok bir iddia geldi!

Bugün yazarlarından Engin Verel, Lemi Çelik ve Sporx.com başyazarı Osman Tanburacı'nın yer aldığı programda Engin Verel'in Fenerbahçe ve CAS davası ile ilgili ortaya attığı iddialar ses getirecek cinstendi.

Fenerbahçe camiasına yakınlığı ile bilinen Verel'in 'istihabarat aldım' diyerek verdiği bilgiye göre; sarı-lacivertli ekibin CAS'daki davasını çekmesi için merkezi İstanbul olan bir toplantı yapıldığı ve bu toplantı sonucunda el altından Fenerbahçe'ye 30 milyon dolar ödeme yapılmak üzere anlaşma sağlandığı iddia edildi.

Bu anlaşma sonucunda da Fenerbahçe'nin CAS davasını çektiğini belirten Engin Verel, yaklaşık 2-3 ay süren görüşmeler yapıldığını belirtti. Programdaki diğer yorumcular Lemi Çelik ve Osman Tanburacı da bu görüşmelerin UEFA ve TFF'nin bilgisi dahilinde mi yapıldı? sorularına ise Engin Verel sessiz kalmakla yetindi.

BİR BOMBA DA HAMİT TRANSFERİ İLE İLGİLİ

Fenerbahçe'nin transfer gündeminde bulunan Hamit Altıntop ile ilgili de açıklamalarda bulunan Engin Verel; "Fenerbahçeli 3-4 idareci kasadan para çıkmadan Sow'u aldı. Aynı olay şimdi de geçerli. 7-8 tane Fenerbahçeli aynı zamanda Loca da sahibi iş adamı Hamit Altıntop'u takıma hediye edecekler" sözlerini kullandı.

Star

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Fenerbahçe'nin CAS davası için şok iddia!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.