Fenerli futbolcuları gören imam bağış vaazı verdi

Cuma namazı için Düzce'deki Bıçkıyanı Köyü Camisi’ne gelen Fenerbahçeli futbolcuları gören imam, hutbeden lafı eğip bükmeden bağış istedi.

SPOR .
fenerli futbolcuları gören imam bağış vaazı verdi

Yusuf Kobal / Mustafa Alkaç'ın haberi

'Şadırvan yok' diyen imam, eşofmanla ve üstünde para olmadan camiye gelen futbolcuları zorda bıraktı.

Sarı lacivertli futbolculardan Senegalli Sow ve Dia’nın yanısıra Gökhan Gönül, Mehmet Topal, Mehmet Topuz, Semih, Orhan, Özer, Bekir ve Berk cuma namazı kılmak üzere Bıçkıyanı Köyü Camisi’ne geldi.

Cemaate vaaz veren imam Saadettin Kılıççoğlu Fenerbahçeli futbolcuları görünce, “Misafirlerimiz var. Camimizin de yardıma ihtiyacı var. Lütfen boş geçmeyelim, namaz sonrası hemen kapıda bağışlarınızı bekliyoruz. Yapılacak çok işimiz var. Şadırvanımız bile yok” dedi.

Sarı - lacivertli futbolcular camiye eşofmanları ile geldikleri için ceplerinde para bulunmadığından hemen formül aramaya başladılar. Yanlarındaki yardımcılarından alabildikleri kadar borç para toplayan ve namaz çıkışı bağış kutusuna atmayı ihmal etmeyen Fenerbahçeli oyunculara ilgi büyüktü.

Bu arada yöresel kıyafetleri ile namaza gelen Dia ile Sow’un da camiye bağışta bulunduğu gözlendi. Mehmet Topal ise yanında parası olmadığı için yardım yapamadı.

Milliyet
 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Fenerli futbolcuları gören imam bağış vaazı verdi
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.