Trabzonspor muhteşem forma reklamıyla dünyayı kendine hayran bıraktı

Trabzonspor, yeni formasını tanıttı. Reklam filminde, forması olmadığı için oyuna alınmayan bir çocuğun ‘10 numaraya’ kavuşma hikayesi anlatıldı. Duygulandıran reklam, dünyayı sardı. 120 milyon kişiye ulaşarak rekor kırdı. Pique bile hayran kaldı.

SPOR .
trabzonspor muhteşem forma reklamıyla dünyayı kendine hayran bıraktı

Trabzonsportüm dünyayı kendine hayran bıraktı. Bordomavili kulüp, yöreye özgü "keşan" motiflerinin yer aldığı yeni formasını, kısa filmle tanıttı. Kısa filmde, bordo-mavili futbolcular Uğucan Çakır, Hüseyin Türkmen, Abdülkadir Ömür ve Abdülkadir Parmak'ın küçüklükleri canlandırıldı. Filmde, forması olmadığı için futbol maçına dahil olamayan Abdülkadir'in hikayesi anlatıldı. Film, çocuğun yörede dokunan formasına kavuşmasıyla sonlandı. Video, izleyenleri duygulandırdı. Kısa film, Barcelonalı futbolcu Gerard Pique, Trabzonspor'un eski futbolcusu Kevin Campbell ile Göztepeli Andre Castro'nun da beğenisini aldı. Trabzonspor'un yeni forma gönderme sözü verdiği Pique, "Teşekkür ederim" mesajı yolladı. Dünyada yankılanan kısa film, spor, siyaset ve iş dünyasının da beğenisini topladı. Video, 120 milyon kişiye ulaştı.
 


1 DEPO BENZİN PARASINA
TRABZONSPOR Kulübü Medya İletişim Genel Müdür Yardımcısı Ulaş Özdemir, "Kısa filmi bir depo benzin parasına yaptık" dedi. Özdemir, FB'li, BJK'li ve GS'li taraftarların da yeni formadan satın aldığını belirtti.Yeni forma, 24 saat içerisinde en çok satılan forma unvanını aldı. Forma satışlarının 24 saatte 15 bini bulduğu açıklandı.İŞTE FİLMİN 
ÇEKİLDİĞİ EV
Forma tanıtım filminin çekildiği evin sahibi olan ve dokumacılık mesleğini sürdüren Osman Saka (57) şunları söyledi: "Evimiz meşhur oldu. Reklam filmi için bir hafta kaldılar. Ücret istemedik. Her şey Trabzonspor için. Çok sayıda kişi bizi arayıp evi görmek istediklerini söylüyor.".

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Trabzonspor muhteşem forma reklamıyla dünyayı kendine hayran bıraktı
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.