Ali Koç'tan Fatih Terim'in tazminatına gönderme!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, TFF Olağan Genel Kurulu'nda konuştu.

SPOR .
ali koçtan fatih terimin tazminatına gönderme!

Kürsüye gelen Ali Koç, "Göreve geldiğimizden beri Türk futbolunun içinde bulunduğu sıkıntılara değindik. Gönül isterdi ki, Türk futbolunun ne kadar fazla futbolcu yetiştirdiği futbolculardan bahsedelim. Avrupa'yla aramız açılıyor. Yaşlı bir lige sahibiz. Yüksek paralar ödüyoruz. Bizim ve Trabzonspor'un Avrupa için bir görüşmesi olacak. İnşallah bu görüşmelerden olumlu sonuç alabiliriz. Türkiye'de adil bir rekabet ortamının olması için bu seçimi son şans olarak görüyoruz.

"SIKINTILARIN BAŞ SORUMLUSU FEDERASYONDUR"

Evet deniz bitti. Bunu nasıl çözeriz bilmiyorum. Türk futbolunun acil sorunları var. Mali açıdan zor durumdayız. Yöneticiler de kurullarda iyi yönetemedi. Bu durumdan hepimiz sorumluyuz. Türk futbolundaki sıkıntıların baş sorumlusu federasyondur. Futbol milyonları ilgilendiriyor ama düzgün yönetilmediği için milyonlarca insan kutuplaşıyor.

"NİHAT ÖZDEMİR'İN EMRİNDEYİZ"

Nihat Özdemir'e hayırlı olsun diyoruz. Fenerbahçe olarak yanınızdayız ve bir adım daha öne gidiyorum, emrinizdeyiz diyorum.

TERİM'İN TAZMİNATINA GÖNDERME

Eski milli takım antrenörüyle yollar ayrıldı. Federasyon tazminat ödedi. Bu tazminat tüm kulüplerin parasıdır. İş kanunları tazminat ödememe hakkı verirken neden federasyonumuz tazminat ödemek zorunda kaldı?" dedi.

 

Haber7

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Ali Koç'tan Fatih Terim'in tazminatına gönderme!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.