Ali Koç'a ağır sözler! 'Başkanlığı bitmiştir'

Futbol yorumculuğu yapan eski hakem Ahmet Çakar, Akhisarspor yenilgisi sonrası başkan Ali Koç'un takımı İstanbul'a otobüsle yollamasını eleştirdi.

SPOR .
ali koça ağır sözler! başkanlığı bitmiştir

Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol programında konuşan Ahmet Çakar şu sözleri kullandı:

"Bu gece itibariyle Ali Koç'un spor adamlığı ve Fenerbahçe sevgisi bitmiştir. Otobüs kararına mobbing diyebiliriz. Mola vermeyin, altınıza yapın, paralı yolları kullanmayın ve yolu uzatın derseniz, bunun adı mobbingtir. Ali Koç vizyonu Kamil Koç vizyonuymuş. Bu otobüs olayı, futbolculara uygulanan bir mobbingtir ve Türk Ceza Kanunu'na göre de suçtur"

"YAZIKLAR OLSUN"

"Ali Koç'a yazıklar olsun. Derhal Türk futbolundan uzaklaşması gerekiyor. En son Panathinaikos'un başkanı böyle bir şey yapmıştı. O bir ruh hastası. Bu, futbola sağlıksız ruh haliyle bakanların alacağı bir karardır. Bir kamyon, otobüse çarpsa ve oyunculara bir şey olsa Ali Koç sokağa çıkamaz. Allah korusun. Bu gece itibariyle Ali Koç'un Fenerbahçe başkanlığı, spor adamlığı ve iyi insanlığı sıfıra inmiştir."

Ali Koç'un futbol adamlığı kimliği bitmiştir. Mola verme ne demek? Bu adamlar ne yiyecek, abdest ihtiyaçlarını nerede giderecek?

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Ali Koç'a ağır sözler! 'Başkanlığı bitmiştir'
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.